دوشنبه 04 تیر 1397 03:19:05

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 999

تاریخ انتشار : 21/08/1392 - 23:09

عبدالحق میزبان 14 دسته در روز عاشورا

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سوادکوه از دسته‌روی 14 منطقه زیراب در روز عاشورا به سمت امامزاده عبدالحق (ع) خبر داد.

عبدالحق میزبان 14 دسته در روز عاشورا

سوادکوه- حجت‌الاسلام نقی‌ پور‌نوروز صبح امروز در جلسه هماهنگی دسته‌روی‌های عاشورا در امامزاده عبدالحق(ع) با تاکید بر اینکه هیئت امنای حسینیه‌ها و مساجد برای جذب جوانان برنامه‌ریزی کنند، بیان داشت: احترام به علاقه‌مندان اهل بیت (ع) و استفاده از نظرات جوانان سبب جذب بیشتر آنان در اماکن دینی و مذهبی می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی بر لزوم افزایش مطالعه روحانیون تاکید کرد و افزود: تهاجم فرهنگی و تلاش فرقه‌های انحرافی جوانان ما را هدف قرار داده‌اند و ما باید در این مسیر متعهدانه گام برداریم.

وی بر لزوم برنامه‌ریزی برای نهادینه کردن ارزش‌های دینی در جوانان تاکید و خاطرنشان کرد: برنامه‌های متنوع فرهنگی و دینی باید با هدف جذب جوانان و نوجوانان تدارک دیده شود و هیئت مذهبی در این زمینه فعالانه برنامه‌ریزی کنند.

پورنوروز بر لزوم برگزاری نماز صبح و ظهر عاشورا تاکید کرد و گفت: ‌احیای دین و امر به معروف و نهی از منکر از اهداف انقلاب امام حسین (ع) بوده است که باید در این زمینه فرهنگ‌سازی شود.

به گزارش فارس، در ادامه این جلسه ساعات حرکت دسته‌های 14 منطقه زیراب شامل کنیج‌کلا، خلیل‌کلا، کاشی‌آباد، نوبنیاد، شهدا، جزخانی، حسینیه امام حسن مجتبی (ع)، چندلا، مرکزی قادیکلا، کارسالار، کردآباد، عالیه‌کلا، سرخ‌کلا و خواجکلا بیان شد.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : عبدالحق میزبان 14 دسته در روز عاشورا

عبدالحق میزبان 14 دسته در روز عاشورا

  • پربازدیدترین ها