یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 15:14:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 9680

تاریخ انتشار : 10/07/1393 - 21:11

اختصاصی / سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

سوادکوهی ها از شمشیر باز مدال آور اینچئون استقبال کردند

مجتبی عابدینی شورمستی که با کسب مدال نقره مسابقات شمشیربازی سابر افتخاری برای کشور و استان مازندران و شهرستان سوادکوه آفرید، در بدو ورود به سوادکوه در شهر پل سفید مورد استقبال همشهریانش قرار گرفت.

سوادکوهی ها از شمشیر باز مدال آور اینچئون استقبال کردند

به گزارش سوادکوه آنلاین،مراسم استقبال از مجتبی عابدینی شورمستی که با کسب مدال نقره  مسابقات شمشیربازی سابر افتخاری برای کشور و استان مازندران  و شهرستان سوادکوه آفرید، با حضور خيل کثيري از اقشار گوناگون مردم  و مسئولان شهری در شهر پل سفيد و روستاي شورمست برگزار گرديد. 

 

این ورزشکار تاکنون توانسته مدال طلای مسابقات قهرماني آسيا و اقيانوسيه کسب نماید و به عنوان اولين ورزشکار تاريخ شمشير بازي ايران،در مسابقات المپيک 2012 لندن شرکت نماید. 

تیم ملی شمشیربازی سابر ایران به مقام دوم بازی های آسیایی رسید.تیم ملی شمشیربازی سابر ایران در فینال بازی‌های آسیایی به کره جنوبی باخت و دوم شد. در فینال با ترکیب مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری برابر کره ای ها به میدان رفتند .کره جنوبی این دیدار را با نتیجه ۴۵ - ۲۶ برد تا مقتدرانه قهرمان شود و مدال نقره هم به ایران برسد. تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی موفق به شکست دادن چین شده بود. این اولین صعود ایران به فینال این رقابت‌ها طی ۳۰ سال گذشته بود.

 

 

 

 

 

 

 

هفدهمین دوره بازی های آسیایی از 28 شهریور در اینچئون کره جنوبی آغاز شده و تا 12 مهر ادامه دارد. 

در این دوره از مسابقات بیش از 9 هزار ورزشکار از 45 کشور آسیایی در 36 رشته با یکدیگر رقابت می کنند. 

کاروان ورزشی ایران نیز با 282 ورزشکار شامل 224 ورزشکار مرد و 58 ورزشکار زن در این دوره از مسابقات شرکت کرده است.دیدگاه شما در مورد : سوادکوهی ها از شمشیر باز مدال آور اینچئون استقبال کردند

سوادکوهی ها از شمشیر باز مدال آور اینچئون استقبال کردند

  • پربازدیدترین ها