پنج شنبه 31 خرداد 1397 15:01:09

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 9626

تاریخ انتشار : 09/07/1393 - 22:19

اختصاصی/فرمانده سپاه شهرستان سوادکوه:

مردم غیور سوادکوه به کمک مردم مظلوم غزه خواهند شتافت

 مردم غیور سوادکوه به کمک مردم مظلوم غزه خواهند شتافت

سرهنگ بابایی فرمانده سپاه شهرستان سوادکوه طی مصاحبه ای اختصاصی با خبرنگار سوادکوه آنلاین گفت:مردم غزه در جنگی نابرابر  با رژیم  غاصب صهیونستی و کودک کش اسرائیل  با دست خالی زیر شدیدترین  حملات هوایی ، زمینی و دریایی با نثار 2000 شهید و 11000 مجروح  و ویرانی 10000 ساختمان مسکونی و چندین بیمارستان و تاسیسات زیر بنایی و 51 روز  ایستادگی و مقاومت جانانه در نهایت پیروز این جنگ شدند.

سرهنگ بابایی ضمن تشریح اقدامات انجام شده در خصوص جمع آوری کمک های مردمی برای بازسازی غزه و کمک به مردم غزه افزود: با توجه به ابلاغ سازمان بسیج و سپاه کربلا در راستای همکاری و تعامل سازنده با دیگر نهادها همچون کمیته امداد امام خمینی (ره) در میادین شهری زیراب و پل سفید پایگاههایی ایجاد نموده و پذیرای حضور گرم مردم شریف سوادکوه جهت جمع آوری کمک های نقدی می باشیم. در سطح حوزه های مقاومت و پایگاههای مقاومت نیز پاکت های مخصوصی را برای جمع آوری این کمک ها توزیع نمودیم.

وی در ادامه افزود: همچنین شماره حساب هایی اعلام شده که آماده دريافت كمك هاي نقدي مردم براي مردم مظلوم فلسطين می باشد.

 

فرمانده سپاه سوادکوه ضمن اشاره به این نکته که در طی سی و چند سال گذشته ملت ما امتحان های زیادی را با موفقیت گذارند که انشالله در این مورد نیز موفق خواهد شد ،افزود: کمک رسانی به انسان های بی دفاع  و مسلمان جزء وظایف دینی است و  وظیفه ماست به کمک این مردم شریف بشتابیم.

سرهنگ بابایی در ادامه ضمن گرامی داشت یاد وخاطره شهدای غزه با اشاره به اینکه خداوند بزرگترین حامی ملت هاست و اجازه نخواهد داد خون هیچ مظلومی پایمال شود از مردم غیور و متدین سوادکوه خواست با حضور با شکوه در پایگاههای جمع آوری ، کمک های نقدی خود را به صندوقهای کمک به بازسازی غزه بریزند.دیدگاه شما در مورد : مردم غیور سوادکوه به کمک مردم مظلوم غزه خواهند شتافت

 مردم غیور سوادکوه به کمک مردم مظلوم غزه خواهند شتافت

  • پربازدیدترین ها