پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 06:43:59

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 956

تاریخ انتشار : 20/08/1392 - 00:21

رئیس شورای اسلامی سوادکوه

نرگس کمالی نماینده سوادکوه در شورای اسلامی مازندران شد

رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه از انتخاب نرگس کمالی نماینده شورای اسلامی شهرستان سوادکوه در شورای اسلامی استان مازندران خبر داد.

نرگس کمالی نماینده سوادکوه در شورای اسلامی مازندران شد

سوادکوه- جمشید پهلوان ظهر امروز در جلسه شورای شهرستان سوادکوه با اشاره به ظرفیت‌های توسعه شهرستان سوادکوه بر لزوم استفاده از توانمندی‌های مختلف این شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: شورای اسلامی شهرستان سوادکوه با برنامه‌ریزی و استفاده از توانمندی‌های مختلف در توسعه شهرستان فعالانه اقدام می‌کند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه، حضور در شورای اسلامی را فرصت مناسبی برای تعامل و رایزنی با مسئولان توصیف کرد و افزود:‌ شورای اسلامی شهرستان با وظایف و رسالت‌های قانونی که دارد باید تلاش همه جانبه‌ای را برای حل مشکلات شهرستان انجام دهد.

وی تاثیر شورا در استفاده از توانمندی‌های استانی و کشوری را مهم ارزیابی کرد و گفت: شورای استان و شورای عالی استان‌های کشور از ظرفیت‌هایی است که در صورت استفاده بهینه از آن شاهد تسهیل پیگیری‌ها و دستیابی به نتایج خواهیم بود.

پهلوان به معرفی نرگس کمالی به عنوان نماینده شورای شهرستان سوادکوه در شورای اسلامی استان مازندران اشاره و یادآوری کرد: سوابق و پیگیری‌های نماینده چهارمین دوره شورای شهرستان سوادکوه از دلایل معرفی ایشان در استان بوده است.

رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه، افزود: نرگس کمالی در دوره سوم شورای عالی استان‌های کشور به عنوان عضو و رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای عالی استان‌های کشور بوده است.


منبع : فارس
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر دوشنبه 20 آبان 1392 - 12:14
    ali

    اميدوارم حضور خانوم كمالي و ديگر مسولان شهرستانمان نقطه ي عطفي در توسعه شهرستان باشد

    2 0
دیدگاه شما در مورد : نرگس کمالی نماینده سوادکوه در شورای اسلامی مازندران شد

نرگس کمالی نماینده سوادکوه در شورای اسلامی مازندران شد

  • پربازدیدترین ها