جمعه 07 اردیبهشت 1397 05:27:05

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 93

تاریخ انتشار : 25/06/1392 - 14:46

معاون عمراني استاندار مازندران اظهار داشت:

عدم تحقق انتظارات مردم در پروژه مسكن مهر شيرگاه

معاون عمراني استاندار مازندران در بازدید از پروژه 224 واحدی مسکن مهر سوادکوه شمالی گفت : در این پروژه انتظارات مردم تحقق پیدا نکرد و باید بصورت ویژه دیده شود

عدم تحقق انتظارات مردم در پروژه مسكن مهر شيرگاه

سوادكوه- صبح امروز مهندس هاشمی معاونت عمرانی استانداری با حضور در محل انجام پروژه و تشکیل جلسه  ویژه ای خواستار تسریع در پیشرفت فیزیکی مسکن مهر شد.

 هاشمی در این جلسه گفت : 000/45 واحد مسکن مهر  تحویل متقاضیان شد و 000/10 واحد در یک ماه آینده آماده و تحویل می گردد.

معاون عمراني استاندار مازندران تصريح كرد: بانك مسكن و اداره كل كار، تعاون و رفاه اجتماعي با هماهنگي بر ساخت و ساز هاي مسكن مهر بايد نظارت مستمر و جدي داشته باشند تا مانع نزول كيفيت ساخت و ساز گردند.

وی اظهار داشت با توجه به اینکه شهر شیرگاه از شهرهای قدیمی استان است ولی پیشرفت چندان مناسبی نداشته اشت و امید است با تاسیس فرمانداری و همت مسئولین استانی و شهرستانی شاهد رشد این منطقه باشیم.

 هاشمی با اشاره به اینکه از همه توان برای رفع مشکلات در مسکن مهر شیرگاه استفاده می‌کنیم، بیان کرد: از تمام توان مهندسی و نظارتی برای سرعت بخشیدن به پروژه مسکن مهر شیرگاه استفاده می‌کنیم و در این باره در تلاشیم تا پایان سال این پروژه به سرانجام خوبی برسد.

همچنين فرماندار شوادكوه شمالي ضمن اشاره به وضعیت نامطلوب مسکن مهر در شیرگاه  اعلام داشت : روند پیشرفت فیزیکی مورد رضایت نیست. وی خواستار تصمیم جدی و تعیین تکلیف پروژه مذکور شد.

در این جلسه مقرر شد تا 10 روز آینده نسبت به برآورد دقیق میزان کار انجام شده ، تهیه کلیه نقشه های اجرائی ، شروع عملیات اجرایی اسکلت فلزی و بتنی و ثبت نام کلیه متقاضیان از طریق سامانه و تهیه فرم اقدام گردد.دیدگاه شما در مورد : عدم تحقق انتظارات مردم در پروژه مسكن مهر شيرگاه

عدم تحقق انتظارات مردم در پروژه مسكن مهر شيرگاه

  • پربازدیدترین ها