جمعه 01 تیر 1397 02:34:23

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد سردبیر
چاپ

کد خبر : 9173

تاریخ انتشار : 02/07/1393 - 19:51

به نمایندگی از بسیجیان ایران صورت گرفت

پیام تبریک سردار نقدی به عبدالمالک حوثی/حماسه مردم یمن روح تازه ای در کالبد بیداری اسلامی دمید

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیام تبریکی به مردم یمن تاکید کرد: جهاد عظیم و شکوهمند ملت یمن و حماسه بزرگ انقلابی شما روح جدیدی در کالبد بیداری اسلامی دمید و امید به پیروزی نهایی مستضعفان را بیش از همیشه در دل ها زنده کرد.

پیام تبریک سردار نقدی به عبدالمالک حوثی/حماسه مردم یمن روح تازه ای در کالبد بیداری اسلامی دمید

سوادکوه-سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت پیروزی انقلاب مردم یمن پیامی صادر کرد.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین

برادر مجاهد عبدالمالک الحوثی/ مردم سلحشور و با ایمان یمن

سلام علیکم

با احترام افتخار دارم از جانب خود و عموم بسیجیان ایران اسلامی، پیروزی بزرگ ملت مؤمن یمن را به شما برادر بزرگوار و مردم غیرتمند و مؤمن یمن به ویژه مجاهدان راه حق، تبریک عرض نمایم.

جهاد عظیم و شکوهمند ملت یمن و حماسه بزرگ انقلابی شما روح جدیدی در کالبد بیداری اسلامی دمید و امید به پیروزی نهایی مستضعفان را بیش از همیشه در دل ها زنده کرد.

این پیروزی بزرگ در این شرایط حساس تاریخی منطقه و جهان، هدیه‌ای از جانب پروردگار بود. پیروزی که ان شاءالله مقدمه‌ای برای پیروزی‌های بزرگتر و سرنوشت ساز برای جامعه بشری خواهد بود.

امت اسلام به این حماسه بزرگ افتخار می‌کند و جا دارد که همگی جبهه سپاس به پیشگاه خدای متعال بساییم و شکر این امداد الهی را به جای آوریم. شکر این نعمت الهی مستلزم شناخت عوامل اصلی آن و مراقبت جدی از آنهاست.

رمز این پیروزی اولاً تمسک به اسلام و ثانیاً وحدت کلمه مردم حول محور ولایت الهی و بسیج مردمی بود و دوام و بقاء و رشد آن نیز وابسته به همین دو رکن است که از خدای متعال می خواهیم شما و ملت عزیز و با عظمت یمن را در حفاظت از آن موفق بدارد.

برادر مجاهد، این پیروزی پرشکوه و افتخار آمیز تازه آغاز راه است و بدون شک از این پس شما شاهد توطئه های بزرگ و پی در پی آمریکا و انگلیس جهانخوار و اذناب منطقه ای آنان خواهید بود و آنها از لانه های جاسوسی که به غلط سفارتخانه نامیده می شود و از روی ناوها و رسانه های تفرقه انگیز و فاسد و با استفاده از ضد انقلابیون و عوامل سنتی وابسته به خود و شاید از طریق کشورهای مجاور از هر شیطنتی که بتوانند فرو گذار نخواهند کرد.

پرهیز از هرگونه خوش‌بینی به مستکبران کافر و جنایتکار و برائت دائمی از آنان و اعتماد به اراده ملت و تأکید بر وحدت و توکل به خدای متعال، ان شاء الله شما را در مقابله با همه این توطئه ها پیروز و سربلند خواهد کرد. بدانید که نه تنها قلوب ملت ایران و همه ملت های منطقه، بلکه همه آزادی خواهان جهان با شماست و همه آزادیخواهان در پیمودن این راه دشوار در کنار شما هستند.

و البته باید بدانیم تا زمانی که پایگاه های آمریکایی به ویژه رژیم کودک کش صهیونیستی در منطقه وجود دارد، هیچ کدام از ما به آرامش و امنیت پایدار نخواهیم رسید. برای رسیدن به آرامش پایدار همه باید خود را برای تحقق رسالت بزرگ پاکسازی اراضی مسلمانان از لوث وجود دشمنان آماده کنیم و برای آزادی قدس شریف کمر همت ببندیم.

به امید پیروزی های روز افزون ملت شجاع و عزیز یمن وعده گاه ما در محراب مسجد الاقصی

منبع:فارسدیدگاه شما در مورد : پیام تبریک سردار نقدی به عبدالمالک حوثی/حماسه مردم یمن روح تازه ای در کالبد بیداری اسلامی دمید

پیام تبریک سردار نقدی به عبدالمالک حوثی/حماسه مردم یمن روح تازه ای در کالبد بیداری اسلامی دمید

  • پربازدیدترین ها