پنج شنبه 31 خرداد 1397 07:26:45

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 9089

تاریخ انتشار : 01/07/1393 - 17:15

اختصاصی / سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

زنگ بازگشایی مدارس درسوادکوه نواخته شد/ نواختن زنگ مهر و مقاومت(عكس )

به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس و بازگشايي مدارس زنگ ايثار و مقاومت وزنگ بازگشايي مدارس در دبيرستان فیضیه شهرستان سوادکوه با حضور مسئولين نواخته شد.

زنگ بازگشایی مدارس درسوادکوه نواخته شد/ نواختن زنگ مهر و مقاومت(عكس )

به گزارش سوادکوه آنلاین،بازگشايي مدارس و نواختن زنگ مهر با حضور مسئولين و اولياء و مربيان در دبيرستان فیضیه شهرستان سوادکوه شهر زیراب برگزار شد.
 

حجت الاسلام رضایی امام جمعه شهر زیراب گفت:تقارن بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس را به دانش آموزان و اولیای آنان تبریک گفت. این روز،روز تجدید خاطرات برای اینجانب بوده است.از زحمات معامان و مدیران  در عرصه تعلیم و تربیت تشکر می نمایم.

در ادامه مهندس کاظمی مسئول تکنولوژی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران نیز ضمن تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس به دانش آموزان و اولیای آنان ،نکاتی را در خصوص لزوم توجه به برنامه ریزی تحصیلی و اهمیت آن بیان نمود.

سپس وهابی فرماندار سوادکوه گفت : طلوع ماه مهر در هفته ای قرار دارد که یاد آور حماسه جاویدان تاریخ اسلامی می باشد و دانش آموزان باید درس مقاومت، استقامت، پایداری، ایثار و شهادت را از  شهیدانی که یادآور فرهنگ ایرانی اسلامی هستند بیاموزند.
وی در ادامه بیان نمود:دوران مدرسه تمرینی برای دانش آموزان جهت حضور مفید و موثر در جامعه است. 

 

افشون مدير آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه ضمن تقدير از حضور مسئولین گفت : آموزش و پرورش در هر كشوري زمينه ساز توسعه است و هر كشوري كه در توسعه به جايي رسيده است مسير آن از آموزش و پرورش بوده است و هر جايي كه در جامعه اي هر اتفاقي بيافتد مي بايست سنگ بناي آن در آموزش و پرورش گذاشته شود.
 

افشون افزود : در سالی كه به فرموده مقام معظم رهبري سال افتصاد و فرهنگ نامگذاري شده است لازم است در امر توسعه كتابخانه هاو ترويج كتابخواني، روحيه پرسشگري ،مهارتهاي زندگي،اقامه نماز،انس با قرآن و نهادينه كردن سبك زندگي ايراني بيشتر توجه شود.
 

وي با اشاره به اينكه  موفقيت آموزش و پرورش مستلزم توجه ويژه به مدارس است افزود : در مدرسه دو  بخش عمده داريم كه شامل دانش آموزان و معلمان است و هرچه در اين دو بخش جدي تر وارد شويم قطعا كيفيت پايدار امر تعليم و تربيت تعالي پيدا خواهد كرد.
مدير آموزش و پرورش سوادکوه اظهار داشت : در زمينه كنكور سراسري و قبولي دانشگاهي به جاهاي بسيار خوبي رسيديم و از نظر كيفيت قبولي كاملا رضايت بخش است و اميدواريم در سال تحصيلي جديد شاهد پيشرفت ها و تحولات بيشتر باشيم .

 

گفتنی است زنگ مهرو مقاومت توسط فرماندار شهرستان سوادکوه نواخته شد و همزمان با آن این مراسم در تمامی مدارس شهرستان اجرا شد.
Errn : 003

در حال حاضر مشکلی در رابطه با تنظیمات بانک اطلاعاتی وجود دارد!!!

لطفا دقایقی دیگر سعی کنید.

باتشکر.

Site Admin