سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 14:46:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 8957

تاریخ انتشار : 30/06/1393 - 21:28

اختصاصی / سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در سوادکوه اعلام شد

سرهنگ بابایی گفت: با هدف احیا، ترویج و نهادینه سازی میراث و دستاوردهای عظیم دوران حماسه و دفاع، انتقال آرمان و پیام های این دوران طلایی، بیش از ۲۰ ویژه برنامه در هفته دفاع مقدس امسال در این شهرستان برگزار می شود.

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در سوادکوه اعلام شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، سرهنگ مهرداد بابایی با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینان دوران دفاع مقدس، معرفی الگوهای واقعی ایثار و شهادت و انتقال حماسه های این دوران طلایی به آیندگان را از اهداف ویژه برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان سوادکوه عنوان کرد.

سرهنگ بابایی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری سوادکوه آنلاین، گرامیداشت هفته دفاع مقدس را پاسداشت مجاهدت و جانفشانی دلیرمردانی دانست که عاشقانه و عارفانه به ندای بنیانگذار انقلاب اسلامی لبیک گفتند و در راه پاسداری و صیانت از هویت و فرهنگ ناب و متعالی جامعه اسلامی از جان و مال خود گذشتند.

وی تصریح کرد: گرامیداشت دفاع مقدس پاسداشت گوشه‌ای از رشادت‌ها، ایثارگری‌ها، فداکاری‌ها و شهادت طلبی عزیزانی است که به خاطر دین، میهن و مردم این مرز و بوم از هستی خود گذشتند و در راه اعتلای ایران اسلامی ذره‌ای عقب ‌نشینی نکردند.

وی با اشاره به مهمترین برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سوادکوه اظهار داشت: برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اولین روز  با صبحگاه مشترک نیروهای مسلح  در سپاه ناحیه سوادکوه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولان در این شهرستان آغاز خواهد شد.

سرهنگ بابایی در ادامه افزود: سرکشی از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان جنگ تحمیلی از جمله برنامه‌های اجرایی در این هفته است.

وی با اشاره به جنگ نرم دشمن علیه باورهای اعتقادی مردم به ویژه نسل نوجوان و جوان از برگزاری نشست های بصیرتی با موضوع تهدیدات دجالواره (ماهواره) در هفته دفاع مقدس خبر داد.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان سوادکوه ادامه داد: در برهه ای که دشمن به دنبال کم رنگ کردن ارزش های اسلامی و انقلابی در جامعه است، می توان با تعالی بینش و بصیرت افراد و معرفی الگوهای واقعی ایثار، رشادت، شهامت و استقامت، کشور، انقلاب و نظام را در برابر توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان مصون داشت.

وی افزود: پاسداشت خون شهدا و زنده نگاه‌ داشتن یاد و خاطره این عزیزان و همچنین ارج نهادن به جان‌فشانی‌های جانبازان، ایثارگران و رزمندگان با حفظ کرامت و منزلت والای آنان کمترین کاری است که بر عهده ما قرار دارد که باید به نحو شایسته انجام شود.

سرهنگ بابایی، برگزاری هیئت عاشقان ولایت، راهپیمایی بزرگ خانوادگی با نام و یاد شهدای دفاع مقدس در شهرهای زیراب و پل سفید، حضور  پرشکوه در نماز جمعه و سخنرانی فرماندهان نظامی در بین خطبه های نماز جمعه، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا،حضور در صبحگاه های دانش آموزی در اولین روز بازگشایی مدارس،همایش بسیجیان پایگاههای بسیج ادارات و افتتاح چند پایگاه مقاومت را از جمله برنامه های ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان سوادکوه برشمرد.

لازم بذکر است مردم ولایی، انقلابی و شهید پرور شهرستان سوادکوه در در دوران حماسه و دفاع با اعزام غیور مردان قهرمان به جبهه های حق علیه باطل و تقدیم شهید، جانباز و آزاده سرافراز، بزرگترین سرمایه های خود را در راه صیانت و پاسداری از اسلام، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، هدیه کردند.دیدگاه شما در مورد : ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در سوادکوه اعلام شد

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در سوادکوه اعلام شد

  • پربازدیدترین ها