دوشنبه 04 تیر 1397 14:28:54

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد سردبیر
چاپ

کد خبر : 861

تاریخ انتشار : 15/08/1392 - 09:06

پیدا شدن یک پیچ در نوشابه پلمپ شده! / عکس

انگار وضعیت نظارت بر تولید مواد غذایی و همچنین صیانت از سلامت مصرف کننده قرار نیست دغدغه جدی مسئولین باشد و به نظر می رسد بررسی بهداشتی وضعیت کارخانه آنچنان که باید و شاید مهم تلقی نمی شود.

پیدا شدن یک پیچ در نوشابه پلمپ شده! / عکس

سوادكوه- مدتها پیش در خروجی اکثر خبرگزاری ها و سایتها گزارش تصویری پیدا شدن قطعه‌ای از یک انگشت دست انسان در همبرگر توسط یکی از شهروندان قمی زمانی که همبرگر را از فروشگاه تهیه و خواست آن را برش بزند،با بند انگشت دست مواجه شد، در صدر خبرها قرار گرفت و دانشگاه علوم پزشکی استان قم نیز با پیگیری این موضوع کارخانه مذکور را پلمپ کرد.

انگار وضعیت نظارت بر تولید مواد غذایی و همچنین صیانت از سلامت مصرف کننده قرار نیست دغدغه جدی مسئولین باشد و به نظر می رسد بررسی بهداشتی وضعیت کارخانه تولید کننده مواد غذایی آنچنان که باید و شاید مهم تلقی نمی شود.

روز گذشته پایگاه خبری ندای رسا از پیدا شدن یک پیچ در نوشابه پلمپ شده خبر داد و نوشت: در یکی از هیات های عزاداری در ساری بعد از توزیع غذا و نوشابه ها یکی از عزاداران  قبل از باز کردن در نوشابه متوجه وجود یک پیچ در نوشابه شد.

این سایت خبری  در ادامه  نوشت: فردی که نوشابه پیچ دار را پیدا کرده بود با خنده ای تلخ می گفت« واقعا اگر اتفاق بدی برای یکی از عزاداران حسینی می افتاد چه کسی پاسخگو بود» و افزود « اگر به نشان استاندارد نتوانیم اطمینان کنیم چگونه و با چه اطمینانی از سایر محصولات غذایی دیگر استفاده کنیم».

یکی از اعضای هیئت امنای این هیئت عزاداری در ساری با اظهار تاسف گفت: اگر یک کودک یا یک فرد مسن که در مراسم عزاداری محرم که کم هم نیستند تصادفا این نوشابه را بدون آنکه متوجه پیچ درون آن شود ،می خورد ممکن بود اتفاقات غیر قابل جبرانی روی دهد.

در ایام محرم  سفره های پربرکت حسینی در سراسر شهر و روستای مازندران گسترده می شود با توجه به اینکه موضوع حفظ سلامت عمومی جامعه از موارد راهبردی و امنیتی می باشد در کنارنظارت و پیگیری بهداشتی می طلبد تا دادستان به عنوان مدعی العموم قبل از آنکه اتفاق غیر قابل جبرانی بیفتد به موضوع ورود پیدا کرده و با کارخانه متخلف برخورد کند.

پیچ در نوشابه

 


منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : پیدا شدن یک پیچ در نوشابه پلمپ شده! / عکس

پیدا شدن یک پیچ در نوشابه پلمپ شده! / عکس

  • پربازدیدترین ها