شنبه 25 آذر 1396 04:45:45

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 823

تاریخ انتشار : 13/08/1392 - 16:43

به گزارش سوادکوه:

همايش علما و روحانيون شهرستان سوادكوه برگزار شد

همايش علما و روحانيون شهرستان سوادكوه با حضور مبلغان شهرها و روستاهاي سوادكوه برگزار شد.

همايش علما و روحانيون شهرستان سوادكوه برگزار شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، دادستان دادگاه ویژه روحانیت استان های مازندران و گلستان صبح امروز در همايش علما و روحانيون شهرستان هاي سوادكوه و سوادكوه شمالي كه در دفتر امام جمعه شيرگاه برگزار شد با اشاره به اهميت و تاثير گسترده ماه محرم، گفت: ماه محرم و درس ها و عبرت هاي عاشورا مي تواند براي همه تاريخ مورد استفاده آزادي خواهان قرار گيرد.

حجت‌الاسلام محمد مجتهدزاده با بيان وي‍ژگي هاي علما و روحانيون، گفت: روحاني بايد متشرع، با اخلاص باشد و اقتدار جايگاه روحانيت را به نمايش بگذارد.

وي بر لزوم محور بودن روحانيت در مسائل مختلف حوزه فعاليت تاكيد و خاطر نشان كرد: علما و روحانيت همواره مورد اعتماد مردم بودند و بايد در راستاي تبليغ ديني نقش محوري داشته باشند.

در ادامه اين جلسه حجت الاسلام محمد مهدوي با تاكيد بر اهميت فعاليت هاي ديني، گفت: روحانيون براي اجراي دستورات ديني و آموزش و تبليغ آن در جامعه تلاش مي كنند.

امام جمعه شيرگاه با اشاره به برخي از ويژگي هاي علما و روحانيون، تصريح كرد: مبلغان ديني با مطالعه و آگاهي كامل در منبر ديني به اطلاع رساني و بيان آموزه هاي ديني اقدام كنند.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سوادكوه با اشاره به برنامه ها و رسالت هاي اداره تبليغات اسلامي سوادكوه در اجرايي كردن رسالت هاي ديني، گفت:‌علما و روحانيون شهرستان سوادكوه براي حضور در شهرها و روستاهاي سوادكوه برنامه ريزي كرده است.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : همايش علما و روحانيون شهرستان سوادكوه برگزار شد

همايش علما و روحانيون شهرستان سوادكوه برگزار شد