شنبه 25 آذر 1396 12:50:11

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 822

تاریخ انتشار : 13/08/1392 - 16:10

سخنران راهپيمايي 13 آبان شهر زيراب:

پشتوانه مردمی دست برتر مذاکره کنندگان هسته ای

سخنران راهپيمايي 13 آبان شهر زيراب گفت: پشتوانه مردمي باعث مي شود تا مذاكره كنندگان كشور ما در مذاكره دست برتر را داشته باشند.

پشتوانه مردمی دست برتر مذاکره کنندگان هسته ای

به گزارش سوادکوه آنلاین حجت الاسلام محمد زمان رضايي صبح امروز در جمع راهپيمايان 13 آبان شهر زيراب با اشاره به دشمني ها ي سران استكبار و دولت هاي غربي و زياده خواهي هاي آنان، گفت: استقبال مردم اروپا از اسلام باعث شده است كه نظام سلطه وحشت زده شوند.

سخنران راهپيمايي 13 آبان شهر زيراب با تاكيد بر اينكه با پيروزي انقلاب اسلامي جايگاه و منزلت شيعه در جهان ارتقا يافته است، افزود: راه اندازي رشته شيعه شناسي در دانشگاه هاي مهم جهان بيانگر منزلت و جايگاه بالاي اين مذهب است كه با اقدامات نظام جمهوري اسلامي به دست آمده است.

وي با بيان اينكه ملت ايران در 35 سال از عمر انقلاب خود با استكبار مقابله كرده است، خاطر نشان كرد: استكبار ستيزي ملت ايران از مكتب امام حسين (ع) به دست آمده است.

رضايي با اشاره به مذاكره نمايندگان كشور در ميز مذاكره انرژي هسته اي، گفت: پشتوانه مردمي باعث مي شود تا مذاكره كنندگان كشور ما در مذاكره دست برتر را داشته باشند.دیدگاه شما در مورد : پشتوانه مردمی دست برتر مذاکره کنندگان هسته ای

پشتوانه مردمی دست برتر مذاکره کنندگان هسته ای