چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 11:16:23

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 820

تاریخ انتشار : 13/08/1392 - 13:43

کمال رستمعلی :

مرگ بر امریکا مرگ بر جهالت ، توحش و جنگ افروزی است

فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی شعار مرگ بر امریکا را مرگ بر جهالت و توحش دانست و اظهار داشت : آنهایی که از آرمان های امام عظیم الشان و مقام معظم رهبری دست کشیدند صدای رسای مردم سوادکوه شمالی را در این روز در تبعیت از ولی فقیه بشنوند.

مرگ بر امریکا مرگ بر جهالت ، توحش و جنگ افروزی است

به گزارش سوادكوه آنلاين کمال رستمعلی در راهپیمائی روز 13 آبان  بیان كرد : «دورد خدا بر  مردمی که بیش از 3 دهه بر آرمان های بلند حسین بن علی  پافشاری می کنند که همان هیهات من الذله است و پرچم  آنرا بر  قله های افتخار برافراشته اند.»

وی در ادامه اظهار داشت : اگر می گوئیم مرگ بر امریکا  یعنی مرگ بر تیر سه شعبه ای که بر گلوی علی اصغر نشست یعنی مرگ بر حرمله یعنی مرگ بر شمر  یعنی مرگ بر کسانی که بهترین فرزندان پیغمبر را کشتند و آواره کردند. مرگ بر امریکا یعنی مرگ بر جهالت مرگ بر توحش مرگ بر جنگ افروزی .

رئیس شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی در ادامه در خصوص تبعیت مردم سوادکوه شمالی  از مقام معظم رهبری گفت : انان که از آرمان های  خود دست کشیدند امروز صدای مردم سوادکوه شمالی را یکبار دیگر در تبعیت از مقام معظم رهبری بشنوند و ببینند که  مردم بار دیگر برگ زرینی به تاریخ پرفراز و نشیب این شهرستان افزودند.

وی در پایان از همه کسانیکه در برپايي این مراسم با شکوه نقش داشتند تقدیر و تشکر کرد.دیدگاه شما در مورد : مرگ بر امریکا مرگ بر جهالت ، توحش و جنگ افروزی است

مرگ بر امریکا مرگ بر جهالت ، توحش و جنگ افروزی است

  • پربازدیدترین ها