دوشنبه 28 خرداد 1397 18:19:26

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 817

تاریخ انتشار : 13/08/1392 - 00:46

برگزاری مراسم 13 آبان در 14 شهر و روستای سوادکوه

مراسم راهپیمایی 13 آبان در 14 شهر و روستای شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم 13 آبان در 14 شهر و روستای سوادکوه

راهپیمایی 13 آبان در 4 شهر و 10 روستای شهرستان‌های سوادکوه و و سوادکوه شمالی برگزار می‌شود.

*مسیرهای راهپیمایی 13 آبان در سوادکوه

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه با اشاره به روحیه استکبار ستیزی ملت ایران، گفت: ملت ایران در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی حضور پرشوری در راهپیمایی دارد.

حجت‌الاسلام احمدعلی امیری با اشاره به هماهنگی‌های راهپیمایی 13 آبان،خاطرنشان کرد: راهپیمایی 13 آبان در شهرهای پل‌سفید و زیراب و آلاشت و روستاهای ورسک و کارمزد و اتو و لاجیم برگزار می‌شود.

وی به مسیرهای راهپیمایی 13 آبان در شهرستان سوادکوه اشاره و بیان کرد: در شهر زیراب از مسجد جامع به میدان امام، بلوار امام رضا(ع)، سپاه سوادکوه و گلزار شهدای زیراب در امامزاده عبدالحق(ع)، در پل‌سفید از روبه‌روی آموزش و پرورش به سمت خیابان قدس، خیابان امام و مسجد جامع و در شهر آلاشت از مدرسه شهید اکبری به سمت گلزار شهدا برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه بر اساس برنامه‌های اعلام شده توسط بخشداران سوادکوه، تصریح کرد:شاهد برگزاری راهپیمایی روز 13 آبان در روستاهای کارمزد و ورسک بخش مرکزی سوادکوه و روستاهای اتو و لاجیم بخش زیراب سوادکوه هستیم.

*مسیرهای راهپیمایی 13 آبان در سوادکوه شمالی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان و مشاور روحانیت فرماندار سوادکوه شمالی با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 آبان، گفت: مردم ایران در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور پرشکوه خود بر پایبندی بر ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی حمایت می‌کنند.

حجت‌الاسلام علی‌اشرف کجوری به برگزاری راهپیمایی 13 آبان در 7 مسیر شهرستان سوادکوه شمالی اشاره و خاطرنشان کرد: بلوار آیت‌الله صالحی مازندرانی به عنوان مسیر اول، خیابان شهید افشار ببه عنوان مسیر دوم، خیابان شهید کوچکی به عنوان مسیر سوم در شهر شیر گاه است که راهپیمایی‌کنندگان در میدان شهدای شیر گاه تجمع می‌کنند.

وی به برگزاری راهپیمایی 13 آبان در 4 روستای شهرستان سوادکوه شمالی اشاره کرد و گفت: مردم روستاهای ایوک، بورخیل و کتی‌لته نیز در روز 13 آبان در امامزاده جواد این منطقه تجمع می‌کنند.

کجوری افزود: مردم منطقه لفور نیز از منطقه شرق به آستانه سید کیا‌سلطان امام کلا راهپیمایی دارند.

گفتنی است راهپیمایی روز 13 آبان در ساعت 10 صبح آغاز می‌شود.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : برگزاری مراسم 13 آبان در 14 شهر و روستای سوادکوه

برگزاری مراسم 13 آبان در 14 شهر و روستای سوادکوه

  • پربازدیدترین ها