پنج شنبه 28 دی 1396 05:40:55

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 8041

تاریخ انتشار : 10/06/1393 - 13:00

اختصاصی/ سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

صبح امروز اولین اعدامی در سوادکوه اعدام شد

حکم اعدام ع.ا اهل قائمشهر به جرم قتل عمد ح.ا اجرا شد

صبح امروز اولین اعدامی در سوادکوه اعدام شد

به گفته فرمانده انتظامی سوادکوه ع.ا به همراه برادر بزرگترش م.ا در سال 1385 مقتول را در منطقه اجت سوادکوه به قتل رساندند و بعد از قتل جنازه او را به آتش کشیدند.

سرهنگ محمدولی مرادی اظهار داشت: قاتل و برادرش قصد خروج از کشور را داشتند و برای این کار نیازمند پول بودند به همین دلیل مسئله را با مقتول در میان میگذارند و مقتول نیز که از وضعیت مالی خوبی برخوردار بود حاضر می شود برای خروج از کشور با آنها شریک شود و بخشی از پول مورد نیاز را تامین کند.

وی ادامه داد: بعد از تهیه پول توسط مقتول دو برادر نقشه قتل او را می کشند وتصمیم می گیرند او را به جای خلوتی برده و نقشه شوم خود را اجرا کنند.

دو برادر با مقتول در منطقه اجت سوادکوه که جای دور افتاده و خالی از سکنه بود قرارر ملاقات می گذارند و در همان مکان قاتل با سنگ چندین مرتبه به سر مقتول ضربه می زند و برادر قاتل نیز بعد از مرگ مقتول جنازه او را به آتش می کشد.

سرهنگ مرادی در ادامه بیان داشت: بعد از مدتی جنازه توسط نیروی انتظامی کشف و تحقیقات از همان موقع آغاز می شود و در نهایت دو برادر دستگیر می شوند. در آزمایشات انجام شده توسط پزشکی قانونی مشخص می شود مقتول قبل از سوخته شدن بر اثر ضربات سنگ به قتل رسید بر همین اساس دادگاه ع.ا را جهت قصاص به اعدام و برادر او را به حبس محکوم می کند که حکم اعدام قاتل صبح امروز در ملا عام با حضور خانواده مقتول در سوادکوه اجرا شد.دیدگاه شما در مورد : صبح امروز اولین اعدامی در سوادکوه اعدام شد

صبح امروز اولین اعدامی در سوادکوه اعدام شد