چهار شنبه 30 خرداد 1397 19:58:11

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 8021

تاریخ انتشار : 07/06/1393 - 00:29

اختصاصی/ سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

حضور وزیر صنعت معدن و تجارت در شهرستان سوادکوه

وزیر صنعت ، معدن و تجارت از شرکت ذغال سنگ البرز مرکزی سوادکوه بازدید کرد.

حضور وزیر صنعت معدن و تجارت در شهرستان سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمد رضا نعمت زاده به همراه روسای سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و رئیس سازمان امور اراضی کشور صبح امروز (پنجشنبه) از شرکت ذغال سنگ البرز مرکزی در منطقه سوادکوه بازدید کرد.

وزیر صنعت ، معدن و تجارت در این بازدید در جریان اقدامات انجام شده برای احیا ذغال سنگ البرز مرکزی قرار گرفت.هم اکنون میزان استخراج، ذخیره و بهره‌برداری از ظرفیت این کارخانه، 180 میلیون تن برآورد شده و قرار است چهار طرح توسعه‌ای در منطقه البرز مرکزی اجرایی شود.

اکتشاف در هزار کیلومتر مربع، عملیات احداث ذغال شویی به ظرفیت 500 هزار تن، طرح معدن ذغال سازی و ایجاد معدن جدید کردآباد به ظرفیت 230 هزار تن ذغال سنگ خام با اعتبار 98 میلیارد تومان و طرح ایجاد یک واحد کک سازی به ظرفیت 300 هزار تن، بازیافت حرارتی سازگار با محیط زیست و تولید 25 مگاوات برق با اعتبار 685 میلیون یوآن چین از جمله برنامه های این شرکت است.

ربیع فلاح استاندار مازندران ، نعمت زاده را در این بازدید همراهی کرد.نمایندگان مردم در مجلس آقایان سید هادی حسینی و کمال علیپور، فرماندار سوادکوه ، اعضای شورای شهر و شهردار پل سفید ، رئیس شرکت البرز مرکزی ، فرمانده نیروی انتظامی سوادکوه و جمع دیگری از مدیران شهری و استانی در این بازدید حضور داشتند.

بازدید از شهرک صنعتی بشل ، بازدید از صنایع چوب و کاغذ ، بازدید از کارخانه سیمان کیاسر، بازدید از شرکت فولاد البرز ایرانیان و بررسی روند اجرایی احداث کارخانه خودروسازی سایپا در گهرباران از دیگر برنامه های سفر وزیر صنعت به استان بود.دیدگاه شما در مورد : حضور وزیر صنعت معدن و تجارت در شهرستان سوادکوه

حضور وزیر صنعت معدن و تجارت در شهرستان سوادکوه

  • پربازدیدترین ها