سه شنبه 29 خرداد 1397 17:15:54

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7991

تاریخ انتشار : 25/05/1393 - 14:28

اختصاصی/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا:

فریب مذاکره و لبخند دشمنان را نخورید /معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سوادکوه شمالی+تصاویر

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا در مراسم معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سوادکوه شمالی اظهار داشت: فریب مذاکره و لبخند دشمنان را نخورید، اگر تمام هسته ای را هم متوقف کنید آنها زیر بار نخواهند.

فریب مذاکره و لبخند دشمنان را نخورید /معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سوادکوه شمالی+تصاویر

به گزارش سوادکوه آنلاین، صبح سه شنبه(21/5/93) با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای استان مازندران مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه جدید التاسیس سوادکوه شمالی معرفی شد.

حجت الاسلام غلامی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا در این جلسه عامل اصلی تشکیل اسرائیل و حکومت سه میلیون یهودی را ارتجای امت اسلامی و بازگشت آنها به عقب دانست و بیان کرد: تمام این مشکلات از زمانی به وجود آمد که مدیریت الهی جامعه را با خلافت جابه جا کردند و ولایت جای خود را به خلافت داد.

وی همچنین در ادامه سخنانش به مذاکرات هسته ای اشاره کرد و گفت: فریب مذاکره و لبخند دشمنان را نخورید، اگر تمام هسته ای را هم متوقف و بکلی نابود کنید باز هم آنها زیر بار نخواهند رفت مگر اینکه دین تان را به تغییر دهید و به مسیحیت و یا یهودیت بگروید.

حجت الاسلام غلامی در ادامه به بیان دشمنی های یهود با مسلملنان پرداخت و اظهار کرد: امروز کار را به جایی کشاندند که پول کشتار مردم مظلوم غزه را عربستان باید بدهد و کشورهای اسلامی باید از اسرائیل حمایت کنند این ها همه نتیجه جابه جایی ولایت با خلافت است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا در پایان جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حجت الاسلام علی تبار مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سوادکوه به دلیل سرپرستی حوزه نمایندگی سپاه سوادکوه شمالی در 5 ماه اخیر، حجت الاسلام سید مرتضی نبوی را به عنوان مسئول جدید حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه سوادکوه معرفی کرد.

وی ابراز داشت: از حجت الاسلام نبوی انتظار می رود در تمامی برنامه های شهرستان مخصوصا در حوزه ها و پایگاه های بسیج شهرستان حضور فعال داشته باشد و با هماهنگی و همراهی با فرماندهی سپاه و مسئولین شهرستانی به ارتقاء شهرستان کمک کند.

گفتی است حجت الاسلام نبوی پیش از این به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه چالوس، جویبار و همچنین در سپاه اصفهان فعالیت داشت.

در پایان حکم مسئولیت نبوی قرائت و به وی اهداء شد.

http://savadkoohonline.ir/uploads/1393/05/25/IMG_3979.JPG

http://savadkoohonline.ir/uploads/1393/05/25/IMG_3984.JPG

http://savadkoohonline.ir/uploads/1393/05/25/IMG_3995.JPG

http://savadkoohonline.ir/uploads/1393/05/25/IMG_4022.JPGدیدگاه شما در مورد : فریب مذاکره و لبخند دشمنان را نخورید /معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سوادکوه شمالی+تصاویر

فریب مذاکره و لبخند دشمنان را نخورید /معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سوادکوه شمالی+تصاویر

  • پربازدیدترین ها