چهار شنبه 30 خرداد 1397 09:50:01

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7980

تاریخ انتشار : 24/05/1393 - 19:33

برگزاری کارگروه هفته دفاع مقدس در سوادکوه

کارگروه و جلسه شورای برنامه ریزی ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس به مدیریت فرماندار سوادکوه برگزار شد.

برگزاری کارگروه هفته دفاع مقدس در سوادکوه

به گزارش خبرنگار  سوادکوه آنلاین وهابی خنکداری در این جلسه با اشاره به نزدیک شدن به ایام دفاع مقدس عنوان داشت:از31شهریورتا هفته اول مهر به دلیل سالروز شروع جنگ تحمیلی در 31شهریور1359،این هفته به این نام مزین شده است.

وی افزود:بعد ازپیروزی انقلاب اسلامی،به دلیل نوپا بودن این انقلاب،نبود تجهیزات  و ادوات جنگی کافی،نبود ساماندهی در سازمانها بخصوص سازمانهای نظامی کشور،کشورهای استکباری این زمان را غنیمت شمردند و رژیم بعث را تشویق به دست اندازی در خاک ایران کردند.

فرماندار سوادکوه با اشاره وضعیت نابسامان ایران در اوایل جنگ اظهار داشت:مردم ایران،به رهبری امام خمینی با عزمی استوار و با کمترین امکانات تا پای جان ایستادند،شهدای زیادی را نیز در این راه تقدیم کردند و نگذاشتند ذره ای از خاک این کشور به دست غارتگران بیفتد.

وی ابراز داشت:براساس همین رشادت ها،ازجان گذشتگی  ها و پایداری ها در سالروز شروع جنگ تحمیلی برای پاسداشت این ایام و تکریم شهدای 8سال دفاع مقدس مراسمی طی یک هفته در این ایام برگزار می شودتا یاد و نام آن روزها درکشاکش جنگ زر و زورفراموش نشود و فرهنگ ناب شهادت در کشور احیا شود.

فرماندار سوادکوه از مسئولین کمیته  فرهنگی و تبلیغات اسلامی،نیروهای مسلح سپاه پاسداران اسلامی،بنیاد شهید و امور ایثارگران،امور بانوان فرمانداری سوادکوه،آموزش و پرورش و همچنین سازمان صنعت ومعدن شهرستان خواهان کمک و تدوین برنامه های خود برای برگزاری هرچه بهترو باشکوه تر این ایام شد.دیدگاه شما در مورد : برگزاری کارگروه هفته دفاع مقدس در سوادکوه

برگزاری کارگروه هفته دفاع مقدس در سوادکوه

  • پربازدیدترین ها