شنبه 02 تیر 1397 04:55:39

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7973

تاریخ انتشار : 24/05/1393 - 17:33

اختصاصی/امام جمعه زیرآب ابراز کرد:

عزم راسخ ملت های مسلمان قوی ترین موشک در برابر گنبد آهنین اسرائیل

خطیب جمعه زیرآب گفت:آنچه اسرائیل را تهدید می کند،موشک های مقاوت یا ایران نیست،تهدید حقیقی عزم راسخ ملت های مسلمان در برابر جنایت های این رژیم است.

عزم راسخ ملت های مسلمان قوی ترین موشک در برابر گنبد آهنین اسرائیل

به گزارش سوادکوه آنلاین

حجت الاسلام محمدزمان رضایی در نمازجمعه این هفته شهر زیرآب با اشاره به اهمیت کانون خانواده در نظام اسلامی بیان داشت:امروز دشمنان نظام اسلامی درصدد این هستند که با نقشه های حساب شده و زیرکانه کانون مقدس خانواده که از ارکان جامعه دینی است نابود کنند.

وی ابراز داشت:دشمنان اسلام با ابزارهای پیشرفته و روان شناسی کارآمدبا استفاده از فناوری به نام ماهواره سعی در جذب اعضای خانواده واز هم پاشیدگی کانون خانواده  می کنند.

رضایی زن را مظهر خدا در روی زمین و از مهمترین ارکان خانواده دینی دانست و اظهار داشت:زنان جامعه اسلامی نباید با بدحجابی خود را آلت دست شهوت پرستان قرار دهند.

وی  همچنین خواستار رعایت حجاب با رعایت تکریم زائران در اماکن مذهبی شد.

امام جمعه زیرآب در قسمت دیگر سخنانش عزم راسخ ملل اسلامی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی را تهدید جدی برای اسرائیل خواندو گفت:اگر ملل مسلمان  وحدت خود را حفظ کنن و در مقابل این غده سرطانی بایستند می توانند با اراده و اتحاد خوداین رژیم غاصب کودک کش رااز صفحه روزگار محو کنند.

خطیب جمعه زیرآب با اشاره به سخنان رهبری در دیدار با سفراعنوان داشت:مقام معظم رهبری تاکید کردند که ما با همه دنیا تعامل داریم جز دو کشور،یکی اسرائیل که  وجود آن را به رسمیت نمی شناسیم و دیگری آمریکا که جز منطق زور منطق دیگری نمی شناسد.

وی تصریح کرد:آمریکا با عملکرد خود در بحث انرژی هسته ای و 5+1 نشان داد که نه تنها هیچ تعاملی را با ما نمی خواهد بلکه خواهان نابودی جامعه دینی ماست.

رضایی افزود:بنا به سخنان مقام معظم رهبری،رابطه با آمریکا نه تنها نفعی ندارد بلکه مسبب ضرر در جامعه ما نیز است و عاقل کاری را که در آن نفعی نباشد انجام نمی دهد.دیدگاه شما در مورد : عزم راسخ ملت های مسلمان قوی ترین موشک در برابر گنبد آهنین اسرائیل

عزم راسخ ملت های مسلمان قوی ترین موشک در برابر گنبد آهنین اسرائیل

  • پربازدیدترین ها