جمعه 01 تیر 1397 04:19:50

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7947

تاریخ انتشار : 23/05/1393 - 15:50

اختصاصی/ رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه:

حضور داعش در ایران کذب محض است

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه حضورو فعالیت گروهک داعش را در ایران کذب محض دانست.

حضور داعش در ایران کذب محض است

ذاکری خطیر در گفتگو با خبرنگارسوادکوه آنلاین با اشاره به شایعاتی مبنی بر ورود داعش به خاک ایران و اقدامات جنایت آمیزآنها اعلام داشت:این شایعات تماما دروغ است و انتشار این اخبار در فضای مجازی حربه ای از طرف دنیای استکباربرای ایجاد یک جنگ روانی است.

وی در خصوص ورود تعدادی از افراد به نام داعش از مرزترکیه ابراز داشت:افرادی به عنوان راننده از مرز ترکیه درحال ورود به ایران بودند که مرزداران ما تمامی آنها را دستگیرکردند.

ذاکری خطیر بیان داشت:مردم ایران باید آگاه تر و هوشیارترباشند و بدانند که اینها بازی استکباروصهیونیست برای ایجاد جنگ روانی و رعب و وحشت در میان ملل اسلامی است.

وی ضمن بیان اینکه نیروهای امنیتی کشوربا تمام تسلط و قوا از خاک کشورحفاظت می کنند اظهارداشت:صهیونیست ها برای انحراف افکار عمومی از جنایات خود در غزه این شایعات را رواج داده اند تا ایران را که بزرگترین حامی فلسطین است درگیر کنندو بتوانند جنایات خود را گسترش دهند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سوادکوه در ادامه گفت:اما هرچه قدر این حربه ها گسترش یافت،نتوانست جلوی بینش عظیم رهبر و دولت ما را بگیرد و آنها هوشیارانه در همه عرصه ها با تمامی قوا حمایت خود را از غزه ابراز داشتند.

وی در خصوص طرح مستشهدین عاشورا نیز عنوان داشت:گروهک داعش در کشور تونس و کشورهای دیگردرنظر داشتند برای تخریب اسلام با جمع آوری 20میلیون امضا روز عاشورا را به روز جشن و سرور تبدیل کنند.

ذاکری خطیر اعلام داشت:برهمین مبنا برای جلوگیری ازکار این گروهک که زیر پرچم انگلیس و یهودیت و با نام اسلام جنایت های عظیم را انجام داده است و با این کار میخواهد یاد و نام عاشورا را نیزنابود سازد،تصمیم برآن شد که حداقل 20میلیون رای در کشور جمع آوری و به سازمان ملل ارجاع شود تا واقعه عاشورا به عنوان یک جنایت جنگی به ثبت برسد.دیدگاه شما در مورد : حضور داعش در ایران کذب محض است

حضور داعش در ایران کذب محض است

  • پربازدیدترین ها