شنبه 02 تیر 1397 23:46:21

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7911

تاریخ انتشار : 22/05/1393 - 23:32

اختصاصی/فرماندار سوادکوه خبرداد:

افزایش چشمگیر اعتبارات شهرستان سوادکوه در سال 93

در دومین جلسه شورای اداری سال93،فرماندار سوادکوه از افزایش قابل توجه اعتبارات شهرستان سوادکوه نسبت به سال گذشته خبر داد.

افزایش چشمگیر اعتبارات شهرستان سوادکوه در سال 93

به گزارش سوادکوه آنلاین وهابی در جلسه صبح امروزبا اشاره به قرار گرفتن در آستانه هفته دولت به بیان برنامه های ویژه این هفته پرداخت و اظهار داشت:از2الی7شهریور مزین به نام هفته دولت شده است که در این ایام فرمانداری به همراه نهادهای تابعه برنامه های ویژه ای را برای این هفته در نظرگرفته اند.

وی افزود:تقدیر از کارمندان نمونه ی دولتی،افتتاح پروژه های عمرانی با حضورمسئولین و دیدار از خانواده های جانبازان  و شهدای دولت از جمله برنامه های هفته دولت در شهرستان است.

فرماندار سوادکوه در بخش دیگری از سخنانش ضمن اشاره به افزایش اعتبارات شهرستان سوادکوه نسبت به سال 92بیان داشت:امسال 17میلیاردو200تومان اعتباربه سوادکوه تخصیص یافته که از این مقدار 6میلیاردو500میلیون آن از تملک سرمایه ای است که برابر قانون با همکاری دستگاه های اجرایی بین نهادها تقسیم شده است.

وی افزودبا توجه به تبصره22ماده 5سند چشم اندازنیز10میلیارد برای سوادکوه در نظرگرفته شده است که براساس هماهنگی با ادارات،نمایندگان مردم در مجلس و استانداری 60پروژه بر مبنای این بودجه تعریف و به شورای برنامه ریزی معرفی شدتا به به تصویب نهاد راهبردی ریاست جمهوری برسدونهایتا پروژه ها راه اندازی شود.

وهابی ابراز داشت:با توجه به افزایش پروژه های  فرهنگی امسال این پروژه ها در اولویت برنامه های ماقراردارند.

وی در ادامه از مسئولین نهادها خواست تا با پیگیری و جدیت در خصوص جذب اعتباربرای راه اندازی پروژه ها اقدام کنند تا با همکاری همه ارگانها این شهرستان تا حدودی از محرومیت ها خارج شود.

 دیدگاه شما در مورد : افزایش چشمگیر اعتبارات شهرستان سوادکوه در سال 93

افزایش چشمگیر اعتبارات شهرستان سوادکوه در سال 93

  • پربازدیدترین ها