پنج شنبه 28 دی 1396 07:13:30

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7899

تاریخ انتشار : 21/05/1393 - 14:06

اختصاصی/ سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از مجتمع آب رسانی اسبوکلا

عصر دیروز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از پروژه مجتمع آب رسانی اسبوکلا بازدید کرد.

بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از مجتمع آب رسانی اسبوکلا

به گزارش سوادکوه آنلاین، عصر دیروز حمید رضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه حجت الاسلام سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و مدیران کل آب و فاضلاب شهری، روستایی و آب منطقه ای از پروژه مجتمع آب رسانی اسبوکلا در منطقه ولوپی بازدید کردند.

به گفته مهندس مناف پور مدیر امور آبفار سوادکوه با تکمیل پروژه مجتمع آب رسانی اسبوکلا 4 روستای اسبوکلا، گردنه سر، نجار کلا و اسپرز از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار می شوند.

منافپور اذعان داشت: برای این پروژه تا کنون بالغ بر 10 میلیارد و 800 میلیون ریال هزینه شده و  پیش بینی می شود اتمام آن به حدود 20 میلیارد ریال هزینه در پی داشته باشد.

وی از قول مهندس جانباز برای پشتیبانی مالی این پروژه گفت و اظهار داشت: در پروژه مجتمع آب رسانی اسبوکلا، آب دره چلیا با قرار دادن سه ایستگاه پمپاژ در مسیر ی به طول 5500 متر به مخزنی با متراژ 700 متر مربع در روستای اسبوکلا منتقل می شود.

گفتنی است معاون وزیر نیرو در ادامه ماموریت خود از دو روستای لاکوم و لرزنه نیز بازدید کرد. روستای لاکوم یکی از مناطق ییلاقی سوادکوه است که به دلیل قرار گرفتن در ارتفاع بالا  و وجود چشمه های آب شرب در پایین دست روستا از نعمت آب آشامیدنی محروم است .

مدیر امور آبفار سوادکوه اعلام کرد: آب رسانی به سه روستای لاکوم، لرزنه و سنگ رج تحت پروژه مجتمع آب رسانی لاکوم نیازمند احداث 4 ایستگاه پمپاژ آب و لوله کشی به طول 4 کیلومتر است.

 

 دیدگاه شما در مورد : بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از مجتمع آب رسانی اسبوکلا

بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از مجتمع آب رسانی اسبوکلا