پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 00:42:00

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 785

تاریخ انتشار : 10/08/1392 - 18:51

امام جمعه زیراب:

تکرار خیانت‌ها سبب نفرت ملت ایران از آمریکا شده است

امام جمعه زیراب با اشاره به خیانت‌های آمریکا علیه ایران و دسیسه‌هایی برای حذف شعار مرگ بر آمریکا در کشور، گفت: رفتارهای آمریکا علیه کشور ما سبب نفرت ملت ایران شده است.

تکرار خیانت‌ها سبب نفرت ملت ایران از آمریکا شده است

سوادکوه- حجت‌الاسلام محمدزمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه امروز با اشاره به دسیسه‌های برای حذف شعار مرگ بر امریکا در کشور، بیان داشت: رفتارهای امریکا علیه کشور ما باعث نفرت ملت ایران شده است.

امام جمعه زیراب با اشاره به برخی از خیانت‌های امریکا علیه کشور ایران، تصریح کرد: رفتارهای خصمانه و ویژگی‌های استکباری امریکا در کودتای 28 مرداد، حمایت از رژیم پهلوی، کودتاهای نافرجام علیه نظام اسلامی، حمله به سکوهای نفتی، اعلام تحریم‌های سخت اقتصادی و طراحی انقلاب رنگین در کشور بخشی از این دشمنی‌ها علیه ملت ایران بوده است.

وی با اشاره به روحیه مذهبی ملت ایران در برابر دشمنی‌های دشمنان، خاطرنشان کرد: ملت ایران پیرو مکتب امام حسین(ع) هستند و مصداق شعار «هیهات من‌الذله » در دوران ما مرگ بر امریکا است.

* سفارت‌خانه‌های امریکا لانه جاسوسی است

امام جمعه شیر گاه نیز با اشاره به اینکه جدال و مجادله از آفات زبان است، گفت: در قرآن بر دوری از جدال در مسیری که فایده‌ای برای دین نداشته باشد تاکید شده است.

حجت‌الاسلام محمد مهدوی با تاکید بر اینکه علم و عمل دو بال تقوای الهی است به مناسبت‌های هفته اشاره کرد و افزود: امام خمینی(ره) برای خدا قیام کرد و کسانی در فکر محو نام امام خمینی(ره) بودند خودشان محو شدند.

وی با اشاره به سالروز تسخیر لانه جاسوسی، تصریح کرد: جهان بعد از 34 سال از انقلاب اسلامی فهمیده است که سفارت‌خانه‌های امریکا لانه جاسوسی است.

* برگزاری عزاداری ایام محرم 

امام جمعه پل‌سفید با اشاره به اینکه اهل تقوا قانون‌مدار و بی‌تقواها قانون گریز هستند، گفت: تقوا عظمت انسان را به همراه دارد.

حجت‌الاسلام احمد قربانی با گرامیداشت ایام محرم، افزود: برگزاری عزاداری ایام محرم از تکالیف شیعه در عصر غیبت است.

وی با اشاره به روز 13 آبان و تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ابعاد شخصیتی بنیانگذار جمهوری اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: امام خمینی‌(ره) برای حق و بر علیه کاپیتولاسیون اعتراض کرد که دستگیر و تبعید شد.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : تکرار خیانت‌ها سبب نفرت ملت ایران از آمریکا شده است

تکرار خیانت‌ها سبب نفرت ملت ایران از آمریکا شده است

  • پربازدیدترین ها