سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 09:26:44

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7806

تاریخ انتشار : 18/05/1393 - 10:58

اختصاصی/ خطیب جمعه زیرآب:

تکفیری ها بهترین سربازان صهیونیست ها درجهان اسلام هستند/خبرنگاران بسان نیروهای تاثیرگذار هر کشور

خطیب جمعه زیرآب گفت:تکفیری ها که بنام اسلام دست به غارت وجنایت در سرزمین های اسلامی می زنند بهترین سربازان صهیونیست ها در جهان هستند.

تکفیری ها  بهترین سربازان صهیونیست ها درجهان اسلام هستند/خبرنگاران  بسان نیروهای تاثیرگذار هر کشور

به گزارش خبرنگار سوادکوه آنلاین حجت الاسلام محمد زمان رضایی در خطبه نمازجمعه این هفته شهر زیرآب با یادآوری شهادت مظلومانه شهید صارمی خبرنگار جمهوری اسلامی ایران در سال 1377بدست طالبان ضمن تبریک به فعالان عرصه رسانه و قلم عنوان داشت:خبرنگاران به عنوان نیروهای تاثیرگذار در هر کشوری محسوب می شوند.

خطیب جمعه زیرآب درقسمت دیگر سخنانش از خصائص یک خانواده دینی سخن گفت و بیان داشت:بین اعضای یک خانواده دینی همواره صمیمیت و هماهنگی برای رسیدن به رشد،کمال و راهیابی به مسیر حق به چشم می خورد.

وی عنوان داشت:خانواده دینی بسان سازمانی منظم یکدیگر را برای رسیدن به مسیر حق یاری می کنند همانطور که در دوران دفاع مقدس این تعامل را بین خانواده های شهدا می بینیم.

رضایی اختلاف بین خانواده ها را از راهکارهای شیطان برای دور شدن از مسیر حق دانست و بیان کرد:گذشت پدر و مادر از خطاهای فرزندان یک کار توحیدی و پیامبرگونه است.

وی ضمن اشاره به حدیثی از امام صادق در مورد ویژگی های مرد خانواده اظهار داشت:خوش رفتاری،گشاده دستی و غیرت مندی نسبت به مسائل دینی اهل خانه ازمهمترین ویژگی های یک مرد مسلمان است که اگر این خصائص در وجود وی نبود باید خود را به رنج افکند تا برای رشد و کمال خانواده آن را کسب نماید.

خطیب جمعه زیرآب در جای دیگری از سخنانش جنایات اخیر رژیم اسرائیل را در غزه محکوم کرد و گفت:صهیونیست ها به همراه سران استکبار علاوه بر فلسطین از راه های دیگر در حال دست اندازی به کشورهای اسلامی هستند.

وی تولید و تبلیغ فرق انحرافی همچون باب و بهایت و در دوران کنونی فرقه ضاله تکفیری را از راه های نفوذ جهان استکبار به کشورهای اسلامی خواند و اظهار داشت:

تکفیری ها که با نام اسلام دست به جنایت های بی شرمانه  در کشورهای اسلامی می زننداز بهترین سربازان صهیونیست ها در جهان به حساب می آیند.دیدگاه شما در مورد : تکفیری ها بهترین سربازان صهیونیست ها درجهان اسلام هستند/خبرنگاران بسان نیروهای تاثیرگذار هر کشور

تکفیری ها  بهترین سربازان صهیونیست ها درجهان اسلام هستند/خبرنگاران  بسان نیروهای تاثیرگذار هر کشور

  • پربازدیدترین ها