یکشنبه 03 تیر 1397 23:15:12

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7804

تاریخ انتشار : 17/05/1393 - 17:50

اختصاصی/ خسته نباشید کمال علیپور به خبرنگاران:

همۀ روزها روز خبرنگار است/ نظام به خبرنگاران کم توجهی کرده

نماینده مردم سوادکوه با تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به سختی کار خبرنگاران به نظر می رسد نظام به قشر خبرنگاران کم تر توجه کرد.

همۀ روزها روز خبرنگار است/ نظام به خبرنگاران کم توجهی کرده

کمال علیپور در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین ضمن بیان خسته باشید به خبرنگاران به مناسبت  هفده مرداد روز خبرنگار، اظهار داشت: خبرنگاران در همۀ احوال و در همه مشکلات در کنار مسوولین و مردم هستند تا بتوانند مطالب را به موقع و درست اطلاع رسانی کنند برای همین به آنها خسته نباشید می گویم.

وی با تبریک این روز به خبرنگاران، گفت: به نظر بنده چون خبرنگاران همیشه حضور دارند پس یک روز به آنها تعلق ندارد بلکه همۀ روزها روز خبر است و چون مهترین خبرها را خبرنگاران می سازند پس هر روز روز خبرنگار است.

علیپور خبرنگاری را از سخت ترین کارهای دنیا دانست و  ابراز داشت:  شاید شغل خبرنگاری از شغل کسی که در معادن در دل کوه برای استخراج زغال سنگ  تلاش می کند سخت تر باشد، چرا که کار در معادن با همه سختی اش یک کار روتین است اما خبرنگاران هر روز با یک سری مطالب و حوادث جدیدی سر و کار دارند که باید آنها را به اطلاع مردم برسانند و از طرفی هم باید رابط بین مردم و مسئولین باشند.

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت با اشاره به نقش خبرنگاران در آگاهی بخشیدن به مردم، آنها را قشری تاثیر گذار بر مردم و مسئولین معرفی کرد و بیان داشت: خبرنگاران مردم را با وظایف و حق قانونی خودشان آشنا می کنند و از طرفی هم با نشان دادن مشکلات جامعه به مردم، مسئولین و مدیران را به حرکت در می آورند و این کار سنگینی است.

این نماینده مجلس از پیگیری مشکلات خبرنگاران در مجلس خبر داد و اعلام کرد: نظام به جامعه خبرنگاران کمتر توجه کرده، در سال های گذشته در دولت قبلی قرار شد به خبرنگاران تسهیلات و امکانات بدهند و حتی آنها را در تعاونی ها مشارکت دهند و مشکل مسکن خبرنگاران را برطرف سازند، دولت جدید می تواند در این خصوص ارائه پیشنهاد کند و به مجلس طرح دهد تا نمایندگان در مجلس پیگیری کنند.دیدگاه شما در مورد : همۀ روزها روز خبرنگار است/ نظام به خبرنگاران کم توجهی کرده

همۀ روزها روز خبرنگار است/ نظام به خبرنگاران کم توجهی کرده

  • پربازدیدترین ها