جمعه 07 اردیبهشت 1397 11:22:24

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7800

تاریخ انتشار : 16/05/1393 - 13:33

اختصاصی/ سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

نشست هم اندیشی شهرداری و شورای شهر زیراب با مسئولین استانی

این نشست به منظور بررسی مشکلات شهر زیراب و ایجاد راهکار برای برطرف کردن مشکلات در دانشگاه شهید بهشتی زیراب برگزار شد.

نشست هم اندیشی شهرداری و شورای شهر زیراب با مسئولین استانی

به گزارش سوادکوه آنلاین، نشست هم اندیشی شهرداری و شورای اسلامی شهر زیراب با مسئولین استانی عصر سه شنبه (14/05/93) با حضور شهردار زیراب، اعضای شورای اسلامی شهر زیراب، کمال علیپور، فرماندار سوادکوه، بخشداران و تنی چند از مسوولین استانی در دانشگاه شهید بهشتی زیراب برگزار شد.

شهردار زیراب در ابتدای جلسه ضمن خیرمقدم گویی به مسئولین به بیان مشکلات شهرداری زیراب پرداخت.

محمود اعتصامی از درآمد پایین شهرداری زیراب شکوه کرد و گفت: کارکنان شهرداری زیراب یک ماه است که حقوق نگرفته اند.

وی با بیان اینکه دست نیاز خود را به سوی مسئولین دراز می کنم به بیان مشکلات شهر زیراب به عنوان قلب سوادکوه و پر جمعیت ترین شهر شهرستان پرداخت.

اعتصامی عدم توان شهرداری در بهره برداری از رودخانه تالار، عبور جاده بین المللی از وسط شهر، پروژه 4 بانده کردن محور سوادکوه را به عنوان مهمترین مشکلات شهر زیراب عنوان کرد و خواستار همکاری مدیران استانی برای برطرف شدن این مشکلات شد.

شهردار زیراب همچنین مدعی خصوصی زمین ساختمان شهرداری زیراب را از اصلی ترین مشکلات شهرداری دانست و بیان کرد: طبق رای دادگاه باید حیاط و بخشی از ساختمان شهرداری زیراب به ارزش بیش از 7 میلیارد ریال به شاکی خصوصی واگذار شود که اگر تا ده روز آینده 2 میلیارد ریال به حساب شاکی واریز شود می توان از تخریب ساختمان جلوگیری کرد.

در ادامه جلسه نیز کمال علیپور نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت،گران پاشا مدیرکل راه آهن شمال، امیرهوشنگ پاشا معاون حفاظت و بهرهبرداری شرکت آب منطقه ای مازندران، ایرج ولی پور مدیر کل دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری، حسین کرمانیان رئیس دانشگاه پردیس شهید بهشتی زیراب، رستمی مسئول ساخت و نگه داری جاده های شمال، قاسمی معاون اداره کل راه و شهر سازی استان، حسینی مدیرکل دفتر امور شهری استانداری و برخی از مسئولین شهرستانی به فراخور موضوعی به بیان مطلب و ارائه راهکار پرداختند.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری در نهایت با وساطت کمال علیپور با پرداخت یک میلیارد ریال کمک مالی به شهرداری به منظور جلوگیری از تخریب ساختمان شهرداری زیراب موافقت کرد.دیدگاه شما در مورد : نشست هم اندیشی شهرداری و شورای شهر زیراب با مسئولین استانی

نشست هم اندیشی شهرداری و شورای شهر زیراب با مسئولین استانی

  • پربازدیدترین ها