پنج شنبه 23 آذر 1396 20:22:34

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7798

تاریخ انتشار : 16/05/1393 - 13:26

اختصاصی/ سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

تجلیل شهرداری و شورای شهر زیراب از خبرنگاران

شهرداری و شورای شهر زیراب به مناسبت هفده مرداد روز خبرنگار از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه در سوادکوه تجلیل کردند.

تجلیل شهرداری و شورای شهر زیراب از خبرنگاران

به گزارش سوادکوه آنلاین، عصر دیروز شهرداری و شوراری اسلامی شهر زیراب ضمن دعوت از خبرنگاران سوادکوهی و برگزاری کنفرانس خبری از خبرنگاران سوادکوهی تجلیل کردند.

 در این مراسم که در سالن اجتماعات شهرداری زیراب برگزار شد، محمود اعتصامی شهردار زیراب از خبرنگاران خواست تا به عنوان مشاورین مدیران نقاط ضعف و مشکلات را به مدیران گوشزد کنند.

اعتصامی همچنین خود را یار همیشگی خبرنگاران معرفی کرد و گفت: خبرنگاران باید با استفاده از ظرفیت های خود در جهت رفع مشکلات شهرستان کوشا باشند.

وی از خبرنگاران خواست تا با قلم های خود شهر زیراب را به طور درست و کامل به همگان معرفی کنند و با این عمل خود راهگشایی برای صنعت گردشگری شهرستان باشند.

همچنین در ابتدای جلسه نیز علینژاد رئیس شورای اسلامی شهر زیراب از همیاری خبرنگاران با شهرداری زیراب جهت پیشرفت منطقه تشکر کرد و از خبرنگاران خواست تا از قلم خود برای رفع مشکلات شهر زیراب استفاده کنند.

ادامه جلسه نیز به بررسی مشکلات شهرداری زیراب و طرح ها و اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر زیراب اختصاص یافت که در این رابطه هر یک از خبرنگاران با دریافت وقتی اختصاصی به بیان برخی سوالات پرداختند.

در پایان جلسه نیز با اهدای لوح تقدیر و هدیه از زحمات خبرنگاران تقدیر شد و پس از آن جمع خبرنگاران به همراه شهر دار و شورای اسلامی شهر زیراب جهت بازدید میدانی از پروژه های عمرانی در حال اجرای شهرداری به محل پروژه ها رفتند.


 دیدگاه شما در مورد : تجلیل شهرداری و شورای شهر زیراب از خبرنگاران

تجلیل شهرداری و شورای شهر زیراب از خبرنگاران