شنبه 25 آذر 1396 12:49:34

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7748

تاریخ انتشار : 15/05/1393 - 12:24

اختصاصی/ کمال علیپور:

پروژه زغال شویی البرز مرکزی 10 ماه از برنامه عقب است

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت با اشاره به وعده های داده شده در خصوص تحویل 19 ماهه پروژه زغالشویی گفت: نزدیک به 10 ماه از برنامه عقب هستیم.

پروژه زغال شویی البرز مرکزی 10 ماه از برنامه عقب است

به گزارش سوادکوه آنلاین،کمال علیپور صبح دیروز در بازدید از پروژه زغال شویی و کک سازی سوادکوه، با اشاره به مصوبه جلسۀ سفر وزیر صنعت، معدن، تجارت دولت قبلی که در آن وعده داده بودند پروژه زغال شویی در اسفندماه 93 افتتاح شود، ابراز داشت: بر اساس وعده های داده شده قرار بود پروژه زغال شویی در اسفند 93 پروژه افتتاح شود ولی الآن با ده ماه تاخیر افتتاح پروژه به 18 آبان 94 موکول شده است.

وی از فواید اجرای این پروژه گفت و آن را کاملا به صرفه و اقتصادی دانست و افزود: کارهای عمرانی و عملیاتی پروژه زغال شویی به خوبی در حال پیشرفت است اما برای اینکه در تاریخ 18/08/94 پروژه افتتاح شود باید فشار آورد.

علیپور تاکید کرد: اگر کار پروژه را جدی نگیریم مانند خیلی از پروژه های دیگر کشور نیمه کاره رها خواهد شد، انتظار نداریم پروژه در اسفندماه افتتاح شود ولی اگر به طور جدی پیگیری کنیم می توانیم استارت کار را در اسفندماه بزنیم.

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت خواستار کمک جدی مسئولین به پروژه شد و ابراز داشت: اگر پروژه دوباره به تعویق بیافتد دیگر نمی توانیم پاسخگوی مردم باشیم.

وی همچنین در خصوص پروژه کک سازی سوادکوه اذعان داشت: قرار بود پروژه کک سازی تا پایان سال 95 به اتمام برسد ولی با شرایط موجود در سال 97 افتتاح خواهد شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس در پایان خاطر نشان کرد: در پروژه کک سازی خیلی عقب هستیم، باید مسئولین کمک کنند پروژه ها طولانی نشود، امیدواریم با توجه مسئولین نسبت به موضوع پروژه کک سازی در همان سال 95 افتتاح شود.دیدگاه شما در مورد : پروژه زغال شویی البرز مرکزی 10 ماه از برنامه عقب است

پروژه زغال شویی البرز مرکزی 10 ماه از برنامه عقب است