جمعه 01 تیر 1397 23:51:47

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7747

تاریخ انتشار : 15/05/1393 - 08:03

اختصاصی/خطیب جمعه زیرآب بیان داشت:

مسئولان باید گره مشکلات صاحبان طلای سیاه را بگشایند

امام جمعه زیرآب گفت:مردم سوادکوه که صاحبان اصلی معادن ذغالسنگ که بسان طلا باارزش است هستند،با وجود این منابع خدادادی همواره با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند.

مسئولان باید گره مشکلات صاحبان طلای سیاه را بگشایند

به گزارش خبرنگارسوادکوه آنلاین،حجت السلام محمدزمان رضایی در جلسه بررسی روند پیشرفت کارخانه کک و ذغالشویی البرز مرکزی با تاکید براجرای اصل اقتصاد مقاومتی برای عبور از تحریم ها ابراز داشت:با توجه به اصل اقتصاد مقاومتی،همه مسئولان باید به بالا بردن سطح GNP(تولید ناخالص ملی)منطقه کمک نمایند.

وی با بیان این امر که شهرستان سوادکوه با وجود منابع سرشار معدنی همواره دچار رکود اقتصادی و محرومیت است بیان داشت:باید بودجه های مورد نیاز به پیکره نظام مناطق محروم تزریق شود تا مناطق محروم بتوانند خود را در مسیر اقتصاد مقاومتی قرار دهند.

رضایی با اشاره به بحران بیکاری در شهرستان سوادکوه  تصریح کرد:پروژه هایی مانند کک و ذغالشویی باید هرچه سریعتر به بهره برداری برسد،تا اشتغال منطقه ای رونق یابد.

 خطیب جمعه زیرآب گفت:بحران کنونی دیگر اجازه آزمون و خطا را به مسئولان نمی دهد،زیرا بیکاری می تواند عواقب تاسف باری را در جامعه کوچکی چون سوادکوه به بار بیاورد.

رضایی خطاب به مسئولان هشدار داد:مسئولان فرادستی  بایدهمواره نقطه عطف توجهشان به مناطق محروم باشد زیرا شایسته این نظام نیست که بیکاری و کوران بحران اقتصادی در آن غوغا کند.دیدگاه شما در مورد : مسئولان باید گره مشکلات صاحبان طلای سیاه را بگشایند

مسئولان باید گره مشکلات صاحبان طلای سیاه را بگشایند

  • پربازدیدترین ها