پنج شنبه 30 فروردین 1397 22:05:43

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7722

تاریخ انتشار : 14/05/1393 - 09:29

اختصاصی/سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

برگزاری مسابقات کشتی لوچو در روستای سرخکلای زیراب

سومین دوره مسابقات کشتی لوچوی قهرمانی جام زنده یاد مجتبی(حشمت الله) ولیپور با حضور 20 کشتی گیر در قالب سه تیم در روستای بالا محل سرخکلای زیراب برگزار شد.

برگزاری مسابقات کشتی لوچو در روستای سرخکلای زیراب

 به گزارش سوادکوه آنلاین، سومین دوره مسابقات کشتی لوچوی قهرمانی جام زنده یاد مجتبی ولیپور نوه شهید گرانقدر حشمت الله ولیپور در منطقه سرخکلا برگزار شد.

حسن گودرزی مسئول برگزاری مسابقات در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در این مسابقات 20 کشتی گیر در قالب سه تیم از شهرهای مختلف استان مازندران به رقابت پرداختند که در نهایت آقایان مصطفی سادات نژاد از سوادکوه، محسن محسنی و یاسر محمدی از قائم شهر و ساری توانستند با شکست حریفان عنوان سرپهلوانی را از آن خود کنند.

وی در ادامه افزود: همچنین در تینگله وزن نیز سعید قاسم نژاد، محسن خسروی، داوود طالبی، علی حبیبی از سوادکوه و علی محسنی و توحید حمزه خانی از قائم شهر و ساری توانستند از سد حریفان عبور کنند.

گودرزی در خصوص جایزه این دوره از مسابقات اذعان داشت: به هر کدام از کشتی گیرانی که توانستند عنوان سرپهلوانی را از آن خود کنند یک راس گوسفند اهداء شد. همچنین به کشتی گیران برنده مسابقه در تینگله وزن نیز یک عدد پتو به همراه حکم قهرمانی اهداء شد.

مسئول برگزاری مسابقات ابراز داشت: این مسابقات با پشتیبانی مالی دکتر حسن ولیپور پدر مرحوم مجتبی ولیپور هر ساله در روز عید فطر برگزار می شد اما امسال به دلیل بارش شدید باران در روز عید فطر این مسابقات چندین روز به تاخیر افتاد.

برای دیدن تصاویر مرتبط با این خبر اینجا کلیک کنید.دیدگاه شما در مورد : برگزاری مسابقات کشتی لوچو در روستای سرخکلای زیراب

برگزاری مسابقات کشتی لوچو در روستای سرخکلای زیراب

  • پربازدیدترین ها