سه شنبه 26 دی 1396 17:03:52

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7672

تاریخ انتشار : 12/05/1393 - 10:44

اختصاصی/رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه خبر داد:

وقوع 9 مورد تصادف در تعطیلات عید فطر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه اعلام کرد: امدادگران این جمعیت در ایام تعطیلات عید فطر به 9 مورد تصادف امدادرسانی کردند.

وقوع 9 مورد تصادف در تعطیلات عید فطر

جهانگیر آذری در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین، اظهار داشت: جمعیت هلال احمر سوادکوه به منظور ارائه خدمات مطلوب و بهینه به هموطنان در تعطیلات عید سعید فطر ضمن آماده باش ویژه به پایگاههای امداد جاده ای گدوک- دوگل- ارفعده- جوارم- شیرگاه ، عوامل امدادی (کارکنان و امدادگران) شعبه را نیز بصورت آنکال فراخوانی نموده تا در صورت نیاز پایگاههای امدادی و یا وقوع حوادث احتمالی در سطح شهرستان در اسرع وقت امدادرسانی لازم انجام گیرد.

وی در خصوص فعالیت های انجام شده توسط این جمعیت در ایام تعطیلات عید فطر ابراز داشت: امدادگران پایگاه های امداد جاده ای جمعیت هلال احمر سوادکوه در این ایام با حضور در 9 مورد تصادف به 16 نفر از مصدومین حوادث امدادرسانی کردند.

آذری ادامه داد: 12 نفر از مصدومین ناشی از حوادث جاده ای و بیماران اورژانسی توسط امدادگران این جمعیت به مراکز درمانی و بیمارستان ها منتقل شدند و 6 نفر مصدوم نیز در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه همچنین اعلام کرد: 27 نفر بیمار نیز با مراجعه حضوری به پایگاه های امداد جاده ای به صورت سرپایی درمان شدند.

وی در پایان با بیان اینکه یکی از خدمات مهم جمعیت هلال احمر سوادکوه در مواقع ضروری، اسکان موقت مسافران در پایگاه های امداد جاده ای است اذعان داشت: جمعیت هلال احمر سوادکوه در ایام تعطیلات عید فطر به 36 نفر از مسافرین در پایگاههای امدادی محور اسکان موقت داد.

گفتنی است در تصادفات جاده ای محور سوادکوه در ایام تعطیلات عید فطر دو نفر از هم میهنان عزیزمان کشته شدند.دیدگاه شما در مورد : وقوع 9 مورد تصادف در تعطیلات عید فطر

وقوع 9 مورد تصادف در تعطیلات عید فطر