دوشنبه 28 خرداد 1397 23:37:28

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7592

تاریخ انتشار : 08/05/1393 - 10:42

اختصاصی/سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

برگزاری نمایشگاه توانمندی های کارآموزان رشته های هنرهای سنتی و مشاغل خانگی در سوادکوه

صبح دیروز نمایشگاه توانمندی های کارآموزان رشته های هنرهای سنتی و مشاغل خانگی در پارک معلم شهر زیراب سوادکوه برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه توانمندی های کارآموزان رشته های هنرهای سنتی و مشاغل خانگی در سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، در این نمایشگاه که صبح دیروز با حضور معاون فرماندار و جمعی از مسئولین سوادکوهی از جمله رئیس مرکز فنی حرفه ای سوادکوه و رئیس انجمن آموزشگاه های آزاد فنی حرفه ای سوادکوه افتتاح شد آثار هنری هنرمندان سوادکوه در زمینه های دست بافته های سنتی سوادکوه، دست ساخته های چوبی و نقاشی روی شیشه و سفال به نمایش گذاشته شد.
همچنین در این نمایشگاه علاوه بر غرفه هنرهای سنتی، غرفه فناوری اطلاعات و رباتیک و غرفه گل و گیاه و کشاورزی نیز به چشم می خورد .
سیده معصومه عمادی مدیر نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین از برپایی غرفه غذاهای سنتی بعد از عید فطر خبر دادو گفت: غرفه غذاهای سنتی سوادکوه با ارائه غذاهایی نظیر آش، شربت و دیگر خوراکی های سنتی سوادکوه پذیرای بازدیدکنندگان عزیز است.
عمادی که خود از مدرسین دانشگاه در حوزه هنر است، اذعان داشت: معرق و مشبک چوبی، جاجیم، گلیم، گلیج، حوله های دست بافت و پتوی پشمی خلق شده به دست هنرمندان سوادکوهی از جمله آثاری است که علاقه مندان می توانند در این نمایشگاه از آنها بازدید کنند.
گفتنی است نمایشگاه توانمندی های کارآموزان رشته های هنرهای سنتی و مشاغل خانگی سوادکوه به همت انجمن آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای و همکاری و نظارت مرکز فنی و حرفه ای سوادکوه صبح دیروز در سوادکوه آغاز به کار کرد و تا روز 12 مرداد ادامه دارددیدگاه شما در مورد : برگزاری نمایشگاه توانمندی های کارآموزان رشته های هنرهای سنتی و مشاغل خانگی در سوادکوه

برگزاری نمایشگاه توانمندی های کارآموزان رشته های هنرهای سنتی و مشاغل خانگی در سوادکوه

  • پربازدیدترین ها