جمعه 31 فروردین 1397 19:16:17

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7506

تاریخ انتشار : 04/05/1393 - 16:03

اختصاصی/ امام جمعه زیراب:

مقاومت تنها راه پیروزی مردم غزه / حمایت از مظلومان و دشمنی با ظالمین اعتقاد راهبردی ما است

امام جمعه زیراب مقاومت را تنها راه پیروزی مردم غزه دانست و اظهار داشت: حمایت از مظلومان و دشمنی با ظالمین و مستکبرین اعتقاد راهبردی و غیر قابل تغیر جمهوری اسلامی ایران است.

مقاومت تنها راه پیروزی مردم غزه / حمایت از مظلومان و دشمنی با ظالمین اعتقاد راهبردی ما است

حجت الاسلام رضایی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین، مقاومت را پیام مردم ایران به مدم غزه دانست و بیان کرد: تنها راه پیروزی مردم غزه بر ددمنشی ها و وحشی گری های رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی مقاومتريال مقاومت و مقاومت است.

وی با بیان اینکه اسرائیل تنها زبان زور را می پذیرد، اظهار داشت: کسانی که می خواهند حقوق مردم فلسطین را استیفاء کنند نیاز به زور دارند، آنها باید با کسانی که غاصب قبله اول مسلمین و متجاوز به سه سرزمین اسلامی هستند با زبان زور برخورد کنند.

حجت الاسلام اعلام کرد: ملت ایران با حضور پر شور خود در راهپیمایی روز قدس به تمام جهان اعلام کردند که ایران بزرگ اسلامی برای همیشه تاریخ تا از بین بردن غده بزرگ سرطانی به نام اسرائیل در صحنه خواهند بود.

امام جمعه زیراب گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری عده ای می خواستند با سر دادن شعار" نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران"  ملت بزرگ ایران را از ظلم ستیزی باز دارند ولی همه و همه این را باید بدانند که ملت ایران همیشه حامی مظلومان و دشمن ظالمان و مستکبران خواهد بود، این اعتقاد راهبردی ما است و هرگز تغییر نخواهد کرد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر سه شنبه 07 مرداد 1393 - 20:00
    ایران دوست

    خدا گواه است ! اگر بار بعدی که اسرائیل دست به تجاوز گری بزند ، مقاومت حزب الله لبنان یا سوریه با نقشه از پیش حساب شده و توان موشکی دستکم 10 ده برابر توان موشکی کنونی شان !! و یک راهبرد تازه (کارزار هماهنگ و همزمان هم ضد هوایی و ضد بالگرد و پهپاد هم ضد ناو و زیر دریایی و هم ضد رادار و هم ضد سنگر و استحکامات زیرزمینی،هم ضد ادوات زرهی و توپخانه زمینی و...) برق آسا و غافلگیرانه معادل 10000 (ده هزار) فروند موشک دقیق و نقطه زن با کلاهک دستکم 500 کیلو تا یک 1 تن (چه بهتر مقاومت در آینده کلاهک نفوذگر و ضدسنگر هم داشته باشند برای امکانات پنهان صهیونیست هازیر 100متری عمق زمین) به همه مراکز حساس و تاسیسات حیاتی سراسر اسرائیل:بندرها وسکوهای دریایی، فرودگاهها ، نیروگاههای برق ، پالایشگاه و پتروشیمی ، مراکز مخابرات و رادار ،انبارهای تسلیحات و سیلوهای موشک ،آشیانه های هواپیما ، اسکله های زیردریایی ،ایستگاههای راه آهن ، راهها وپل ها ،رادیو تلویزیون ،پادگان ها وکارخانه و انبارهای تسلیحات ، مراکز موساد و شین بت ، مقرهای سیاسی ، هر 7 نیروگاه اتمی ، مقرهای فرماندهی و کنترل و...همگی کاملاً منهدم و با خاک یکسان گردد! در کمترین زمان(قبل از درآمدن متجاوز از گیجی ضربات و آغاز روند دلالی و دخالت حامیان متجاوز ! ) شلیک کنند و همه زیرساخت ها را کاملاً پودر نمایند تا با محو همه امکانات و تاسیسات ضروری زندگی به ناچار مهاجرت معکوس میلیونی صهیونیست ها به غرب آغاز و کار رژیم جعلی صهیونی تمام میشود و از داخل فلسطین هم گردان های ورزیده و مجهز و انبوه جهاد اسلامی و حماس در کرانه باختری با نقشه قبلی قیام کنند و با پیشروی سریع و پاکسازی وجب به وجب همه فلسطین بازماندگان از مقامات صهیونیست و نظامیان! صهیونیست و حامیان غربی- عربی اسرائیل همه را اسیر و گروگان بگیرند برای تخلیه اسرار نهانی تاسیس اسرائیل !! در دل جهان اسلام !!! و محاکمه و تقاص جنایات! و سپس پرچم فلسطین را بجای ستاره شش پر شیطان!!! همه جا بر افرازند و جهان اهریمنی صلیبی صهیونی سلفی را در برابرعمل انجام شده و کاری پایان یافته قراردهند!!!به امید محواسرائیل،انگلیس وآمریکا.

    0 0
دیدگاه شما در مورد : مقاومت تنها راه پیروزی مردم غزه / حمایت از مظلومان و دشمنی با ظالمین اعتقاد راهبردی ما است

مقاومت تنها راه پیروزی مردم غزه / حمایت از مظلومان و دشمنی با ظالمین اعتقاد راهبردی ما است

  • پربازدیدترین ها