جمعه 01 تیر 1397 00:41:25

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7474

تاریخ انتشار : 03/05/1393 - 19:41

امام جمعه سوادکوه شمالی:

روز قدس مظهر اقتدار اسلام و مسلمین است

امام جمعه سوادکوه شمالی ابراز داشت:روز قدس مظهر اقتدار اسلام و مسلمین است و اعلام حمایت از فلسطین بسان اجرای دعاهای ماه رمضان است.

روز قدس مظهر اقتدار اسلام و مسلمین است

  حجت‌الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیرگاه سوادکوه شمالی با اشاره به قبح تکبر در آموزه‌های دینی و قرآنی گفت: تکبر باعث خروج ابلیس از بهشت شد و در احادیث آمده است که وجود تکبر در فرد از ورود وی به بهشت جلوگیری می‌کند.

امام جمعه سوادکوه شمالی ضمن تقدیر از حضورپرشور مردم در راهپیمایی روز قدس، گفت: مردم با عشق  به ولایت و ارزش‌های اسلامی در روز قدس شرکت کردند و بنا بر سخن مقام معظم رهبری نابودی رژیم صهیونیستی باید هدف اصلی باشد ، برگزاری رفراندوم می تواند ابزار دستیابی به این هدف باشد.

وی با اشاره به این امرکه مقاومت مسلحانه تنها راه مقابله با رژیم صهونیستی است و آمریکا به عنوان اصلی‌ترین حامی اسرائیل، جنایات او را دفاع از خود معرفی می‌کند، افزود: دفاع از غزه و فلسطین وظیفه مسلمان و غیر مسلمان است.

مهدوی شعار «نه غزه نه لبنان» را بیان افراد غیر مسلمان توصیف کرد وابراز داشت: روز قدس مظهر اقتدار اسلام و مسلمین است و اعلام حمایت از فلسطین  بسان اجرای دعاهای ماه رمضان است.

وی گفت: روز قدس مظهر اقتدار اسلام، مسلمین ودفاع از غزه و فلسطین وظیفه مسلمان و غیر مسلمان است.

خطیب جمعه شیرگاه با اشاره به آیات قرآنی درباره ایستادگی در برابر ظالمان گفت: اگر اعراب دستورات قرآن را از ابتدا عملی می‌کردند، کار به اینجا نمی‌رسید.

مهدوی با تاکید بر اینکه اسرائیل خلاصه آمریکا و اروپا است،خاطرنشان کرد: کشورهای استکباری برای تضعیف و چپاول مسلمانان از اسرائیل حمایت می‌کنند.


منبع : خبرگزاری فارس
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر شنبه 04 مرداد 1393 - 15:57
    zx

    همه می دونن این خبر از فارس گرفته شده پس چرا منبعش رو نزدین 70 درصد اخبارتون از این ور و اون طرفه 80 درصدشونم منبع ندارن این حق الناسه

    0 0
دیدگاه شما در مورد : روز قدس مظهر اقتدار اسلام و مسلمین است

روز قدس مظهر اقتدار اسلام و مسلمین است

  • پربازدیدترین ها