شنبه 01 اردیبهشت 1397 16:12:57

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7466

تاریخ انتشار : 03/05/1393 - 05:42

اختصاصی/ سید هادی حسینی:

روز قدس روز دفاع از تمامی مظلومین جهان است/ استکبار ستیزی و مبارزه با صهیونیست شعار تمام مردم جهان است

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت اظهار داشت: روز قدس تنها مختص به بیزاری از اسرائیل نیست بلکه این روز برای تمام مظلومین جهان و روز انزجار از تمامی ابرقدرت ها است.

روز قدس روز دفاع از تمامی مظلومین جهان است/ استکبار ستیزی و مبارزه با صهیونیست شعار تمام مردم جهان است

سید هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با تأسی به سخنان امام راحل (ع) در خصوص روز قدس گفت: روز قدس روز اسلام است و از آنجا که اسلام بزرگترین دین بشری است به همین دلیل روز قدس روز بشریت است.

وی بابیان اینکه روز قدس روز اخلاق، دفاع از مظلوم و روز جنگ با ظالم است، خاطرنشان کرد: این روز با درایت امام(ره) برای دفاع از مردم فلسطین پایگذاری شد ولی به مرور زمان به جایی رسید که امروزه روز قدس به روزی برای دفاع از تمامی مظلومان جهان مبدل شده است.

حسینی اظهار داشت: روز قدس فقط روز اعتراض به ظلم و جنایات اسرائیل نیست بلکه این روز مخصوص تمامی ابرقدرت های دنیا به سرکردگی اسرائیل است، روز قدس روزی است برای اعتراض به ظلمی که به همه مردمان مظلوم دنیا روا می رود. ظلمی که ما اثرش را در سرکوب مسلمانان در جای جای دنیا ، در کشورهای اسلامی و به خصوص در سوریه و عراق توسط داعش می بینیم.

نماینده مردم سوادکوه اعلام کرد: به دشمنان، به اسرائیل و به ابر قدرت ها می گویم، روز قدس امسال پرشکوه تر از همه ادوار گذشته خواهد بود و مردم دنیا نشان خواهند داد شعارشان شعار استکبار ستیزی و مبارزه با صهیونیست است.

وی تاکید کرد: این راه، راه پیروزی و رستگاری است و قطعا مردم رستگار هستند و با حضورشان در صحنه عاقبتشان تضمین خواهد شد.

حسینی با بیان اینکه خداوند وعده داده مستضعفین را حاکمان زمین قرار دهد، ابراز داشت: این روز دور نیست و ان شاء الله با حضور مردم و ظهور حضرت حجت(عج) روز موعود فرا خواهد رسید و مردم ما طعم تلخ فشار استکبار و استضعاف را فراموش می کنند و زیر پرچم لا اله الا الله حاکمیتشان در زمین را به همراه امام زمان (عج) جشن می گیرند.

 دیدگاه شما در مورد : روز قدس روز دفاع از تمامی مظلومین جهان است/ استکبار ستیزی و مبارزه با صهیونیست شعار تمام مردم جهان است

روز قدس روز دفاع از تمامی مظلومین جهان است/ استکبار ستیزی و مبارزه با صهیونیست شعار تمام مردم جهان است

  • پربازدیدترین ها