جمعه 24 آذر 1396 15:47:38

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7463

تاریخ انتشار : 02/05/1393 - 15:59

اختصاصی/ عضو کمیسیون مجلس خبر داد:

مجلس و دولت به دنبال قیمت گذاری جدید بر خودروهای داخلی

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت با اعلام نارضاتی از قیمت گذاری جدید خودرو آن را مورد تشکیک بیان کرد و اظهار داشت: به زودی قیمت گذاری جدید خودروها انجام می شود.

مجلس و دولت به دنبال قیمت گذاری جدید بر خودروهای داخلی

سید هادی حسینی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین از قیمت گذاری جدید خودروها خبر داد و گفت: قیمت گذاری قبلی بر روی خودرو ها مورد تشکیک قرار گرفته و کمیسیون صنایع مجلس و دولت این قیمت گذاری را قبول ندارند، قرار است بر روی مسئله کار شود و قیمت گذاری جدیدی انجام شود.

وی با بیان اینکه نباید کاری کنیم که صنعت خودرو سازی کشور زمین بخورد تصریح کرد: باید شرایط را برای خودروسازان مهیا کنیم البته آنها هم باید با مردم از در انصاف برخورد کنند.

حسینی برقراری رابطه حسنه بین مردم و خودروسازان را موجب تحکیم، تداوم و حمایت از تولید داخلی دانست و خاطرنشان کرد: رابطه بین خودرو ساز و مزدم یک رابطه دو سویه و دو جانبه است و این رابطه دو سویه باید طوری تعریف شود که هیچ کدام از طرفین دچار خسران نشوند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: مردم ولی نعمت ما هستند و اگر آسیب ببینند مطمئنا از خودروی داخلی رویگردان می شوند و اگر این اتفاق بیافتد خودروسازان کشور بزرگترین سرمایه خود را که همان اعتماد اجتماعی است از دست خواهند داد.

وی تاکید کرد: موضوع قیمت گذاری بر خودروهای داخلی یکی از بحث های اساسی کمیسیون صنایع است و ما به جد آن را پیگیری می کنیم.دیدگاه شما در مورد : مجلس و دولت به دنبال قیمت گذاری جدید بر خودروهای داخلی

مجلس و دولت به دنبال قیمت گذاری جدید بر خودروهای داخلی