جمعه 31 فروردین 1397 10:54:31

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 741

تاریخ انتشار : 08/08/1392 - 23:48

وفایی نژاد اعلام کرد:

بشل بزرگترین شهرک صنعتی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: مازندران داراي 38 شهرك و ناحيه صنعتي در استان با 1900 هكتار وسعت بوده و از 4 هكتار تا 200 هكتار كه شهرك صنعتي بشل بعنوان بزرگترين شهرك صنعتي استان است وجود دارد.

بشل بزرگترین شهرک صنعتی مازندران

سوادکوه- عباسعلی وفایی نژاد پیش از ظهر چهارشنبه در بازدید از شهر صنعتی سواد کوه ، کوچک بودن وسعت شهرکهای صنعتی را موجب افزایش قیمت های تمام شده دانست و اظهار داشت: مازندران داراي 38 شهرك و ناحيه صنعتي در استان با 1900 هكتار وسعت بوده و از 4 هكتار تا 200 هكتار كه شهرك صنعتي بشل بعنوان بزرگترين شهرك صنعتي استان است وجود دارد.

 
وفايي نژاد گفت: تاكنون دو هزار و 316 قرارداد با سرمايه گذاران در شهركها و نواحي صنعتي استان منعقد شده كه هزار و 393 واحد بهره بردار با ظرفيت اشتغال 36 هزار و 892 نفر درحال فعاليت هستند.
 
وي خاطرنشان كرد: توسعه صنعت و شهرکهای صنعتی تنها با ایجاد شهرکهای جدید میسر نمی شود بلکه توسعه و وسعت شهرکهـای فعلی میتواند رشد و شکوفایی تولید و صنعت استان را تسریع کند.
 
وفایی نژاد افزود: افزایش مساحت شهرک صنعتی بشل یکی از مصوبات دولت گذشته بوده که بدليل ساختار منابع طبيعي تاکنون اجرایی نشده است.
 
وی بیان داشت: اجراي پروژه معابر داخلي شهرك با توجه به كمبود اعتبارات از هزينه داخلي شركت درحال انجام است كه اميدواريم تا پايان سال به اتمام برسد.
 
عباسعلي وفايي نژاد تأكيد كرد: با ساخت نیروگاه کوچک برق برای این شهرک در آینده نزدیک مشکلات واحدهای تولیدی برطرف خواهد شد.
 
در این جلسه ، اعضاي هیأت مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی بشل و صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در اين شهرک ، مشکلات را مطرح کردند که عمده ترین مشکل واحدهای تولیدی در محور بانک ، در زمینه تأمين نقدینگی ، سرمایه در گردش و نحوه دريافت تسهیلات مورد بررسی قرار گرفت.
 

منبع : مهر
دیدگاه شما در مورد : بشل بزرگترین شهرک صنعتی مازندران

بشل بزرگترین شهرک صنعتی مازندران

  • پربازدیدترین ها