سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 14:51:58

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 74

تاریخ انتشار : 24/06/1392 - 09:02

رئیس هیئت کشتی زیراب:

با حمايت مسئولين كشتي گيران زيراب ملي پوش مي شوند

رئیس هیئت کشتی زیراب سوادکوه اظهار داشت:150 كشتي گير سازمان يافته زیرابي در صورت حمایت مناسب مسئولان توانمندی قابل قبولی برای پوشیدن دوبنده تیم ملی دارند.

با حمايت مسئولين كشتي گيران زيراب ملي پوش مي شوند

سوادكوه- ارسلان حمیدی  بر حضور استعدادهای توانمند کشتی در شهر زیراب خبر داد و با اشاره به کارنامه رشته ورزشی کشتی شهر زیراب اظهار داشت: حضور چهره‌های برتر کشتی در شهر زیراب همواره با کسب عناوین مختلف استانی و ملی و بین‌المللی همراه بوده است.

رئیس هیئت کشتی زیراب سوادکوه با تأکید بر لزوم حمایت و پشتیبانی از کشتی این شهر، افزود: چند نقطه تشک کشتی تنها سالن تمرین کشتی زیراب به دلیل آب خوردگی فرسوده است و مدیر کل ورزش و جوانان مازندران در هفته گذشته در حضور ورزشکاران سوادکوه به اختصاص یک تخته تشک به کشتی زیراب خبر داده است.

وی بر لزوم پشتیبانی از کشتی‌گیران زیراب تاکید و خاطر نشان کرد: کشتی گیران زیراب در صورت حمایت مناسب مسئولان می‌توانند توانمندی قابل قبولی برای پوشیدن دوبنده تیم ملی دارند.

حمیدی با بیان اینکه هیئت کشتی درآمدی برای حمایت از کشتی گیران توانمند زیراب ندارد، تصریح کرد: در صورت حمایت برنامه‌ریزی شده و هدفمند مسئولان، کشتی‌گیران ملی پوش در زیراب هستیم.

رئیس هیئت کشتی زیراب سوادکوه از حضور 150 کشتی‌گیر سازمان یافته در شهر زیراب خبر داد و با اشاره به برنامه‌ریزی این هیئت برای حضور در مسابقات رده‌های مختلف سنی، گفت: هفت داور و مربی کارت‌دار نیز در کشتی زیراب فعالیت می‌کنند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : با حمايت مسئولين كشتي گيران زيراب ملي پوش مي شوند

با حمايت مسئولين كشتي گيران زيراب ملي پوش مي شوند

  • پربازدیدترین ها