سه شنبه 26 دی 1396 17:03:28

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7396

تاریخ انتشار : 31/04/1393 - 14:20

اختصاصی/فرماندار سوادکوه اعلام کرد:

لزوم حضور گسترده و باشکوه مردم در روز قدس/اعلام مسیرهای چندگانه راهپیمایی

فرماندار سوادکوه گفت: مسیر و سخنرانان راهپیما‌یی روز قدس شهرستان سوادکوه مشخص شده‌اند.

  لزوم حضور گسترده و باشکوه مردم در روز قدس/اعلام  مسیرهای چندگانه راهپیمایی

رجبعلی وهابی در گفتگو با سوادکوه آنلاین  ضمن یادآوری جنایات رژیم غاصب اسرائیل در غزه تاکید کرد:امسال حضور مردم  باید باشکوهتر از سال های گذشته باشد تا جامعه اسلامی حمایت خود را از فلسطین نشان دهد.

فرماندار سوادکوه به برنامه‌ریزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه برای برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و افزود: مسیر و سخنرانان راهپیما‌یی روز قدس شهرستان سوادکوه مشخص شده‌اند.

وی به مسیر راهپیمایی در شهر پل‌سفید اشاره و خاطر نشان کرد: مسیر راهپیمایی روز قدس در شهر پل‌سفید از مسجد جامع به طرف راه‌بندی و فرمانداری و گلزار شهدا و خیابان امام و مسجد جامع است.

وهابی به مسیر راهپیمایی در شهر زیراب اشاره کرد و افزود: راهپیمایان زیراب راهپیمایی خود را از مسجد جامع شهر آغاز می‌کنند و پس از عبور از بلوار امام رضا و سپاه سوادکوه در امامزاده عبدالحق به قرائت قطعنامه و حضور در نماز جمعه می‌پردازند.

رئیس شورای اداری شهرستان سوادکوه، بیان داشت: مردم روزه‌دار الاشت نیز در روز قدس از مدرسه شهید اکبری به سمت گلزار شهدای این شهر راهپیمایی می‌کنند.

فرماندار سوادکوه به انتخاب سخنرانان راهپیمایی روز قدس شهرستان سوادکوه اشاره و خاطر نشان کرد: حجت الاسلام محمد زمان رضایی در زیراب و حجت الاسلام احمد قربانی در پل‌سفید و حجت الاسلام محمد حسن علی‌قلی‌زاده در الاشت سخنران راهپیمایی روز قدس هستند.دیدگاه شما در مورد : لزوم حضور گسترده و باشکوه مردم در روز قدس/اعلام مسیرهای چندگانه راهپیمایی

  لزوم حضور گسترده و باشکوه مردم در روز قدس/اعلام  مسیرهای چندگانه راهپیمایی