شنبه 25 آذر 1396 01:14:37

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7235

تاریخ انتشار : 25/04/1393 - 16:26

اختصاصی/ به گزارش سوادکوه آنلاین:

اولین جلسه شورای اداری سوادکوه در سال 93 برگزار شد

صبح امروز با حضور مسئولین ادارات شهرستان سوادکوه در فرمانداری این شهرستان اولین جلسه شورای اداری در سال 93 برگزار شد.

اولین جلسه شورای اداری سوادکوه در سال 93 برگزار شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، اولین جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه در سال 93 در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

در این جلسه فرماندار سوادکوه ضمن محکومیت اعمال رژیم غاصب صهیونیستی در بمباران بی رحمانه مردم بی دفاع غزه از همه مسئولین خواست تا با حضور خود در راهپیمایی روز قدس در جمعه پایانی ماه مبارک رمضان حمایت بی دریغ خود را از مردم فلسطین اعلام دارند.

رجبعلی وهابی همچنین کشتار شیعیان به دست گروه تکفیری بعثی داعش در کشور عراق را به شدت محکوم کرد و گفت: امیدواریم با اتحاد خوبی که در بین مسئولین و مردم عراق ایجاد شده این فتنه هر چه زودتر از بین برود.

وی همچنین با حمایت از گروه مذاکره کننده در نشست ژنو اظهار داشت: مطمئن باشید دولت منافع و مصالح کشور را در نظر دارد و ان شالله گروه مذاکره کننده بتواند از این مذاکرات نتایج مثبتی بگیرد.

وهابی همچنین با اشاره به محرومیت های شهرستان سوادکوه ضمن ارائه آمارهایی در این ضمینه از مسئولین ادارات خواست با تلاش مضاعف و مدیریت جهادی در سدد رفع مشکلات شهرستان برآیند.

فرماندار سوادکوه به نزدیک شدن ایام انتخابات مجلس و شروع فعالیت های انتخاباتی کاندیداها اشاره کرد و به مسئولین ادارات هشدار داد: تمام کسانی که در شهرستان مسئول هستند حق ندارند از کاندیدای خاصی حمایت کنند.

در ادامه نیز رئیس دادگستری سوادکوه سخنرانی تقریبا طولانی خود را در خصوص حقوق شهروندی شروع کرد و ابراز داشت: مشکلاتی که در کشور داریم به خاطر نقض قانون و مقررات است، هیچ کشوری پیشرفت نخواهد کرد مگر اینکه مردم آن کشور قانون را رعایت کنند.

احمد محمدی مسئولین ادارات را در خط مقدم اجرای قوانین دانست و تصریح کرد: هر اداره ای قوانین مخصوص به خود دارد، هر کدام از ما مسئولین اگر بتواند در حد نسبی قوانین مربوط به حوزه کاری خود را رعایت کند مطمئن باشید مشکلات بر طرف می شود.

وی رعایت حقوق مردم از جانب دولت را وظیفه دولت دانست و اظهار داشت: همانگونه که مردم نسبت به حکومت تعهداتی دارند، حکومت نیز به واسطه اقتداری که دارد نسبت به مردم تعهداتی دارد و باید حقوق مردم را رعایت کند.

در ادامه نیز به مناسبت قرار داشتن در هفته بهزیستی و تامین اجتماعی از رئیس اداره بهزیستی درخواست شد گزارش کوتاهی در خصوص فعالیت های این اداره بدهد.

دادمهر رئیس اداره بهزیستی شهرستان سوادکوه نیز در ادامه ضمن ارائه گزارش مفصلی از فعالیت های این اداره در سال گذشته از مشارکت این اداره در ساخت 19 واحد مسکونی و تحویل آن به مددجویان این اداره خبر داد و گفت: به مناسبت هفته بهزیستی 2 واحد مسکونی جدید که با کمک این اداره ساخته شده اند امروز افتتاح و به مددجویان تحویل می شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه آخرین سخنران این جلسه بود که در سخنرانی کوتاهی ضمن بیان وظائف و اختیارات این شوراء از مسئولین ادارات خواست: در صورت حضور شورا ها در ادارات نهایت همکاری را با اعضای شورا داشته باشند.

پهلوان در پایان خاطر نشان کرد: شوراها به عنوان چشم ناظر مردم بر عملکرد ادارات، به طور قاطع وارد می شوند و موارد را پیگیری خواهند کرد.

اولین جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه در سال 93 با معرفی رسمی مدیران جدید برخی از ادارات به پایان رسید.

حمزه خانی بخشدار بخش مرکزی، ناصر ملکی بخشدار زیراب، سرهنگ مهرداد بابایی فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه، سرهنگ مرادی فرمانده انتظامی سوادکوه، سرهنگ نوروزی فرمانده پادگان دوآب، احمدی رئیس آبفای شهری سوادکوه و دکتر احمدی رئیس بیمارستان شهدای زیراب مدیران جدید ادارات شهرستان بودند که به تازگی معرفی شدند.دیدگاه شما در مورد : اولین جلسه شورای اداری سوادکوه در سال 93 برگزار شد

اولین جلسه شورای اداری سوادکوه در سال 93 برگزار شد