جمعه 31 فروردین 1397 01:52:51

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7180

تاریخ انتشار : 23/04/1393 - 20:38

به مناسبت روز عفاف و حجاب برگزار شد:

كارگاه حجاب در كتابخانه عمومي پل سفيد

به مناسبت روز عفاف و حجاب، كارگاه آموزشي حجاب و نقش آن در تحكيم بنيان خانواده در اداره كتابخانه هاي عمومي سوادكوه برگزار شد.

كارگاه حجاب در كتابخانه عمومي پل سفيد

به گزارش سوادکوه آنلاین، در اين كارگاه كه با همكاري كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان سوادكوه در كتابخانه عمومي آيت الله فارابي پل سفيد برگزار شد، مباحث حجاب و ارتباط آن با آرامش روان، استحكام و پيوند خانواده، ارزش و احترام زن و استواري اجتماعي مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

مصطفي فضلي قاديكلائي رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي سوادكوه، در اين جلسه با اشاره به اهميت حجاب اظهار داشت: تبيين، تحكيم و ترويج شعائر ديني از جمله وظايف مهم و اساسي نهادهاي فرهنگي است و كتابخانه هاي عمومي نيز با وجود مخاطبيني كه عموما از قشر نوجوان و جوان هستند، داراي وظايف مهمي در اين زمينه است.

وي عفاف و حجاب را مسئله مبرهن ديني عنوان كرد و گفت: فرهنگ سازي در اين زمينه نيازمند آگاهي بخشي و تبيين عقلاني مسئله است كه در كتابخانه عمومي با برگزاري اين كارگاه آموزشي براي اعضاي كتابخانه به دنبال اين موضوع بوده ايم.

رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي سوادكوه در ادامه نيز از برگزاري مسابقه كتابخواني به مناسبت هفته حجاب و عفاف خبر داد و گفت: مسابقه كتابخواني از كتاب "حجاب عزت است يا اسارت؟" نوشته محمد صادق ذبيحي ميان اعضا كتابخانه برگزار شد و به برگزيدگان اين مسابقه جوايزي از سوي اداره كتابخانه هاي عمومي سوادكوه اهدا شد.دیدگاه شما در مورد : كارگاه حجاب در كتابخانه عمومي پل سفيد

كارگاه حجاب در كتابخانه عمومي پل سفيد

  • پربازدیدترین ها