یکشنبه 26 آذر 1396 19:25:19

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7153

تاریخ انتشار : 23/04/1393 - 00:49

اختصاصی/ به مناسبت روز ملی حجاب برگزار شد:

همایش حجاب و عفاف در سازمان تبلیغات اسلامی سوادکوه

همایش حجاب و عفاف با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی،حجت اسلام خسروی و جمعی از بانوان درسالن همایش سازمان تبلیغات سوادکوه برگزار شد.

همایش حجاب و عفاف در سازمان تبلیغات اسلامی سوادکوه

به گزارش خبرنگار سوادکوه آنلاین  حجت اسلام خسروی ،سخنران این مراسم،خانواده را کوچکترین کانون منسجم و مستحکم در جامعه خواند و اظهار کرد:همان طور که حجاب مایه آرامش ، آسایش  و حفظ سنگ بنای خانواده است بی حجابی بنیان و استحکام خانواده را در هم می شکند.

وی با یادآوری این نکته که زن بسان نگهبان خانواده است بیان داشت:خانه داری و تعلیم و تربیت فرزندان بالاترین جهادها برای یک زن است،اسلام منکر حضور زن در اجتماع نیست اما مهترین وظیفه زن را در خانه و حفظ بنیان خانواده می داند،حضور زن در اجتماع باید با حفظ شئون اسلامی صورت گیرد.

مدرس حوزه و دانشگاه با ابراز این که  لباس های جلف و نامناسب مایه اشاعه فساد و فحشا در جامعه است اذعان داشت:عامل بسیاری  از طلاق ها در جامعه امروز از همین بدحجابی ها نشات می گیرد.

وی در ادامه از خانواده خواست تا بیشتر به دین  و دینداری فرزندانشان توجه کنند.

حجت السلام خسروی ضمن اشاره به این امر که خوشبختی  یک زن در رعایت تقوا و حفظ خود در برابر نامحرمان است گفت:در جامعه امروز ما،حجاب می تواند بسان سپری از دختران در برابر آتش هوس ها و عصیان های نفس جلوگیری کند.

وی ابراز داشت:فاطمه زهرا،دختران حضرت شعیب و بسیاری از بانوان عفیفه در جهان اسلام باید الگو و سرمشق دختران و زنان جامعه اسلامی  ما باشند.

وی هشدار داد:دختران باید بدانند حجاب محدودیت نیست،عاملیست برای رشد و تعالی گوهرهای وجودی زن  بعلاوه جامعه را از بسیاری گناهان حفظ می کند.دیدگاه شما در مورد : همایش حجاب و عفاف در سازمان تبلیغات اسلامی سوادکوه

همایش حجاب و عفاف در سازمان تبلیغات اسلامی سوادکوه