دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 09:57:17

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7149

تاریخ انتشار : 22/04/1393 - 17:24

اختصاصی/ عضو کمیسیون صنایع و معادن در گفتگو با سوادکوه آنلاین:

قیمت گذاری جدید خودرو نه به نفع مردم است و نه به نفع خودرو سازان

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت با انتقاد از قیمت گذاری جدید خودرو اظهار داشت: این مدل افزایش قیمت خودرو قطعا نه به نفع مردم است و نه به نفع خودروسازان، این قیمت اعلام شده قیمت واقعی نیست.

قیمت گذاری جدید خودرو نه به نفع مردم است و نه به نفع خودرو سازان

سید هادی حسینی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین،کاهش 7/2 درصدی نرخ تورم را نقطه مثبتی در عملکرد دولت اریابی کرد و گفت: یکی از برنامه های دولت کنترل تورم بود،ما دچار یک رکود تورمی شدیم، اگر رکود برطرف شود و بتوانیم بر تورم کنترل داشته باشیم این خوب است.

وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور در دیدار مسئولین نظام با مقام معظم رهبری اظهار خوشبینی کرد و ابراز داشت: من فکر می کنم دولت با برنامه هایی که دارد می تواند روی بحث تورم کنترل داشته باشد و البته تا کنون نیز نشان داد دارد به این سمت حرکت می کند، امیدواریم به شرط اینکه جامعه دچار رکود نشود بتواند در تلاش برای مهار تورم موفق شود.

حسینی همچنین در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از قیمت گذاری جدید خودرو اظهار داشت: این مدل افزایش قیمت خودرو قطعا نه به نفع مردم است و نه به نفع خودروسازان، این قیمت اعلام شده قیمت واقعی نیست.

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت اعلام کرد: تحقیق و تفحص مجلس نشان می دهد قیمت انواع خودروهای متوسط باید از 2 میلیون تا 5 میلیون تومان نسبت به قیمت اعلام شده پایین تر بیاید.

وی افزود: نه دولت، نه مجلس و نه سازمان صنایع موافق افزایش قیمت خودرو ها نبودند چرا که این افزایش قیمت برای کوتاه مدت شاید برای خودرو سازان مفید باشد اما در دراز مدت منجر به تعطیلی و زیان خودروسازان خواهد شد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس هشدار داد: اگر قیمت ها زیاد بالا باشد دولت و مجلس مجبور می شوند تعرفه ها را برای ورود خودروهای خارجی بردارند و از آنجا که خودروسازان داخلی ما توان مقابله با خودروهای خارجی را ندارند کلا عمود خیمه خودروسازی کشور فرو خواهد ریخت.دیدگاه شما در مورد : قیمت گذاری جدید خودرو نه به نفع مردم است و نه به نفع خودرو سازان

قیمت گذاری جدید خودرو نه به نفع مردم است و نه به نفع خودرو سازان

  • پربازدیدترین ها