دوشنبه 27 آذر 1396 14:23:44

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 7106

تاریخ انتشار : 21/04/1393 - 22:49

اختصاصی/اقدامی شایسته در ماه مهمانی خدا:

کمک 150 میلیون ریالی خیرین در ضیافت مهر سوادکوه شمالی

25 خیر در ضیافت افطار اداره بهزیستی شهرستان سوادکوه شمالی به خانواده های تحت پوشش این اداره 150 میلون ریال کمک نقدی کردند.

کمک 150 میلیون ریالی خیرین در ضیافت مهر سوادکوه شمالی

شامگاه دیروز مراسم ضیافت مهر به همت اداره بهزیستی شهرستان سوادکوه شمالی در مکان این اداره با حضور معلولین، خانواده های تحت پوشش، مسئولین استانی و شهرستانی و جمعی از خیرین برگزار شد.

رئیس اداره بهزیستی سوادکوه شمالی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اذعان داشت: این مراسم با کمک و پشتیبانی خیرین و به همت این اداره به منظور همدلی،  نزدیکی و دیدار مسئولین و افراد تحت پوشش این اداره و افطار دهی به مددجویان تحت پوشش انجام گرفت.

مریم قدمی از مشارکت 25 خیر در این مراسم خبر داد و گفت: در این برنامه که به نام ضیافت مهر مزین شده است 150 میلیون ریال کمک نقدی از خیرین دریافت شد.

وی در ادامه بیان کرد: 600 خانواده از قبیل خانواده های بد سرپرست، بی سرپرست، افراد معلول و عناوین دیگردر شهرستان سوادکوه شمالی تحت پوشش این اداره هستند.

قدمی در خصوص محل هزینه کرد کمک خیرین اظهار داشت: کمک های خیرین درمواردی نظیر تهیه جهیزیه، کمک هزینه تعمیر مسکن، کمک هزینه درمانی و تهیه دارو هزینه می شود.

وی همچنین افزود: قرار است در نیمه دوم ماه مبارک رمضان از محل کمک های خیرین 200 سبد کالای غذایی هر کدام به ارزش 500 هزار ریال تهیه و در اختیار خانواده های نیازمند قرار گیرد.

این مراسم ابتدا با تواشی خوانی شروع شد و بعد از اذان و افطار حضار با سخنرانی مریم قدمی رئیس بهزیستی سوادکوه شمالی ادامه یافت.

در ادامه نیز حجت الاسلام مهدوی امام جمعه شیرگاه به بیان سخنانی در خصوص انفاق و کمک به محرومین و اهمیت دو چندان آن در ماه مبارک رمضان پرداخت.

ضیافت افطار اداره بهزیستی سوادکوه شمالی با جمع آوری کمک نقدی خیرین حاضر در مراسم پایان یافت.

برای مشاهده تصاویر این مراسم اینجا کلیک کنیددیدگاه شما در مورد : کمک 150 میلیون ریالی خیرین در ضیافت مهر سوادکوه شمالی

کمک 150 میلیون ریالی خیرین در ضیافت مهر سوادکوه شمالی