شنبه 25 آذر 1396 00:59:51

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 71

تاریخ انتشار : 23/06/1392 - 15:10

فرماندار شوادكوه شمالي گفت:

علم و دانش و ادب محور توسعه در جامعه

رئیس شورای آموزش و پرورش سوادکوه شمالی گفت:جامعه ما جامعه ای است که علم و دانش و ادب محور توسعه جامعه قرار می گیرد.

علم و دانش و ادب محور توسعه در جامعه

سوادكوه- کمال رستم علی عصر جمعه در جمع مدیران مدارس سوادکوه شمالی اظهار کرد: وظیفه اصلی آموزش و پرورش شناخت و حل نیاز ها ی فکری جامعه است.

وی افزود: جامعه ما جامعه ای است که علم و دانش و ادب محور توسعه جامعه قرار می گیرد.

رستم علی با تبریک به معلمان و مدیران سخت کوش به مناسبت بازگشایی مدارس، افزود: در مورد مسائل آموزش و پرورش باید با ایده‌ای نو و تفکری سازنده روبرو شویم تا سبب پیشرفت آموزش و پرورش شویم.

وی درباره  مکاتبه با دستگاه های خدماتی مدارس، گفت: مکاتبه ای از سوی فرمانداری با دستگاه های خدماتی از قبیل آب، برق و گاز درباره همکاری بیشتر این ادارات با مدیران مدارس صورت خواهد پذیرفت.

رئیس شورای آموزش و پرورش سوادکوه شمالی گفت: در آستانه بازگشایی مدارس دانش اموزان بی بضاعت و نیازمند شناسایی تا با خرید لوازم التحریر و روپوش توسط کمیته امداد و مجمع صنفی و بهزیستی این دانش آموزان از نعمت تحصیل برخوردار شوند.

فرماندار سوادکوه شمالی، اهمیت ترویج و اشاعه فرهنگ قرآنی و دینی در بین دانش آموزان را یادآور شد و بر گسترش آن بیش از گذشته تأکید کرد.

رستم علی، خواستار تشکیل گروه های ایمنی مدارس و بازدید از مدارس قبل از شروع سال تحصیلی و برنامه ریزی به منظور تقویت فرهنگ اهل بیت و شهدا و رهبری در بین دانش آموزان شد.

سوادکوه شمالی، بیستمین شهرستان مازندران است.دیدگاه شما در مورد : علم و دانش و ادب محور توسعه در جامعه

علم و دانش و ادب محور توسعه در جامعه