شنبه 02 تیر 1397 23:48:03

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 702

تاریخ انتشار : 07/08/1392 - 22:45

در اولین سفر فلاح به سوادکوه شمالی انجام گرفت:

بازدید استاندار از شهرک صنعتی بشل+ تصاویر

در بازدید استاندار از شهرک صنعتی بشل مشخص شد:« سرمایه در گردش شرکت های صنعتی و زیر ساخت های نامناسب شهرک بشل دو مشکل مهم تولیدکنندگان بشل است.»

بازدید استاندار از شهرک صنعتی بشل+ تصاویر

به گزارش سوادکوه آنلاین عصر امروز ربیع فلاح در اولین حضور خود در شهرستان سوادکوه شمالی به بازدید شهرک صنعتی بشل رفت.

وی در اولین قدم با حضور در محل تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بشل روند اجرایی این پروژه را مورد ارزیابی قرار داد.

سپس از شرکت صنعتی فولاد بهمن بازدید کرد و بعد از آن با بازدید از شرکت صنعتی موتور بشل کار خود را در زمینه بازدید پایان داد.

استاندار مازندران پس از پایان بازدید ها در جلسه ای با حضور مدیران شرکت های شهرک صنعتی بشل پای درد آنها نشست و به بررسی مشکلات آنها پرداخت.

در این جلسه اکثر مدیران مشکلات خود را مطرح کردند، از جانبازی که دیه همسر و فرزندش را خرج برپا نگهداشتن شرکتش کرده بود تا مدیری که به خاطر بدهی به بانک الان در زندان به سر می برد.

اکثر مدیران از بانک ها و عمل نکردن دولت به تعهداتش گله داشتند، آنها همچنین امکانات زیر ساختی شهرک صنعتی بشل را در خور شان یک شهرک صنعتی ندانستند و خواستار این شدند که برای پیشرفت کار و توسعه شهرک، استانداری اقدامات لازم را انجام دهد.

در ادامه استاندار مازندران با تشکر از کلیه تولیدکنندگان استان  اظهار کرد:« با توجه به شرایط ما در داخل و جهان رویکرد دولت جدید مثبت است، این دولت به دنبال یافتن تنگناها و مشکلات است.»

فلاح مشکلات شرکت های صنعتی را در دو بخش ملی و منطقه ای طبقه بندی کرد و گفت:« مسائلی که در حیطه اختیارات ماست حتما آنها را حل می کنیم و اما مشکلاتی وجود دارد که حل آنها در حوزه قدرت استان نیست؛ در این زمینه هم استانداری سعی می کند پیگیری های لازم را از تهران داشته باشد.»

وی شهرک صنعتی بشل را از لحاظ زیر ساختی در وضعیت مناسبی دانست و اعلام کرد:« البته کمبودهایی در زمینه زیر ساخت مانند راه، تسویه خانه و... وجود دارد که با همکاری و مشارکت خود تولیدکنندگان می توان این مشکلات را برطرف کرد.»

استاندار مازندران در خصوص سرمایه در گردش شرکت های صنعتی که مهمترین مشکل تولیدکنندگان شهرک صنعتی بشل بود بیان کرد:«با بانک ها هماهنگ می کنیم تا در کوتاه مدت این مشکل هم بر طرف شود.»

فلاح در پایان اعلام کرد:« سیاست دولت بر این است که شهرک های صنعتی را به تولیدکنندگان واگذار کند.»

 برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر چهار شنبه 08 آبان 1392 - 13:29
    محمودی

    با همت مسولین و شعار دولت تدبیر و امید مبنی بر رفع بیکاری امیدواریم فکری جهت رفع مشکلات این صنعت بشه

    0 0
دیدگاه شما در مورد : بازدید استاندار از شهرک صنعتی بشل+ تصاویر

بازدید استاندار از شهرک صنعتی بشل+ تصاویر

  • پربازدیدترین ها