چهار شنبه 27 دی 1396 10:48:46

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 6970

تاریخ انتشار : 17/04/1393 - 09:02

اختصاصی/ فرمانده انتظامی سوادکوه خبر داد:

اجرای مرحله اول طرح جمع آوری سد کننده های معابر عمومی/ سوادکوه تنها شهرستانی بود که بدون درگیری این طرح اجرا شد

فرمانده انتظامی سوادکوه از اجرای مرحله اول طرح جمع آوری سد کننده های معابر عمومی در شهر زیراب شهرستان سوادکوه بدون هیچ گونه حاشیه و درگیری خبر داد.

اجرای مرحله اول طرح جمع آوری سد کننده های معابر عمومی/ سوادکوه تنها شهرستانی بود که بدون درگیری این طرح اجرا شد

سرهنگ محمد ولی مرادی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار داشت: مرحله اول طرح جمع آوری سد معبر در معابر عمومی شهر زیراب با موفقیت تمام اجراء شد و قرار است به زودی مرحله دوم این طرح در پل سفید اجرا شود.

وی البته خاطر نشان کرد: اجرا کننده اصلی این طرح شهرداری است و نیروی انتظامی فقط مسئولیت نظارت بر اجرا و حفظ نظم و امنیت را بر عهده دارد.

سرهنگ مرادی تاکید کرد: دستورالعمل جمع آوری سد معبر در معابر عمومی شهرستان از مدت ها پیش به سازمان های مربوطه ابلاغ شد و با تصویب شورای تامین شهرستان ما به مانند دیگران شهرستان ها این طرح را اجراء کردیم.

فرمانده انتظامی سوادکوه از مردم شریف سوادکوه به خاطر همکاری با شهرداری و نیروی انتظامی برای اجرای این طرح در زیراب تشکر کرد و گفت: خوشبختانه سوادکوه تنها شهرستانی بود که بدون هیچ گونه حاشیه و برخورد انتظامی و حتی درگیری لفظی این طرح اجراء شد و خیلی از افراد قبل از اقدام ما خودشان نسبت به جمع آوری سازه های سد کننده معابر اقدام کردند.

وی با بیان اینکه باید خودمان را طوری عادت دهیم که دنباله رو قانون باشیم، اذعان داشت: امیدوارم این طرح ادامه داشته باشد و با اجرای آن به سازمان هایی نظیر شهرداری این فرصت را بدهیم که معابر را اصلاح کنند و بتوانند به وظایف خود عمل کنند. اجرای قوانین موجب می شود از تضیع بیت المال جلوگیری شود.

مرادی با گلایه از برخی ادارات و سازمان ها اظهار داشت: مردم از ما انتظار بیشتری دارند، طبق فرموده پیغمبر اسلام(ص)" مردم بر دین امرای خود هستند."، اگر ما مسئولین قانون را دقیقا اجرا کنیم مردم نیز از ما یاد می گیرند و اگر بی قانونی کنیم به طبع آن را در شهر رواج می دهیم، پس بیائیم در آبادانی شهرمان با اجرای قوانین شریک باشیم.

فرمانده انتظامی سوادکوه از اجرای مرحله دوم این طرح در شهر پل سفید خبر داد و افزود: قرار است این طرح با همکاری شورای اسلامی و شهرداری پلسفید به زودی در این شهر نیز اجرا شود، از مردم پل سفید می خواهیم پیشاپیش با جمع آوری سازه های غیر مجاز نظیر: کانکس، کانتینر و سایبان های غیر مجاز به اجرای بدون چالش این طرح کمک کنند.

برای دیدن گزارش تصویری مرتبط اینجا کلیک کنیددیدگاه شما در مورد : اجرای مرحله اول طرح جمع آوری سد کننده های معابر عمومی/ سوادکوه تنها شهرستانی بود که بدون درگیری این طرح اجرا شد

اجرای مرحله اول طرح جمع آوری سد کننده های معابر عمومی/ سوادکوه تنها شهرستانی بود که بدون درگیری این طرح اجرا شد