چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 07:32:29

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 6906

تاریخ انتشار : 15/04/1393 - 18:06

اختصاصی/ اقدامی نیک از موسسه خيريه شميم حيات سوادکوه شمالي:

سبد کالاي ویژه ماه مبارک رمضان در میان افراد نیازمند سوادکوهی توزیع شد

مدير عامل موسسه خيريه شميم حيات سوادکوه شمالي از توزیع 60سبد کالای ویژه ماه مبارک رمضان در میان افراد نیازمند خبر داد.

سبد کالاي ویژه ماه مبارک رمضان در میان افراد نیازمند سوادکوهی توزیع شد

مرضيه فلاح کردآبادي در گفتگو با سوادکوه آنلاين اظهار داشت: به مناسبت فرارسيدن ماه مبارک رمضان، اين موسسه خيريه تعداد60 سبد کالاي ويژه ماه مبارک را ميان افراد تحت پوشش موسسه توزيع کرد. سبد کالا شامل اقلام مواد غذايي برنج، گوشت، مرغ، حبوبات، قند، شکر، چاي، خرما، روغن، رب گوجه فرنگي، آبليمو و پنير بود که توسط موسسه و با حمايت هاي مالي فردي خير، جناب آقاي هادي فيض پور تهيه و روز جمعه سيزدهم تيرماه در محل دفتر اين موسسه به افراد مورد نظر اهدا شد.

وی همچنين افزود: موسسه خيريه شميم حيات سوادکوه شمالي مفتخر است حدود 150 نفر از ایتام، خانواده​های بی سرپرست يا بدسرپرست، زنان سرپرست خانوار و نيازمندان شهرستان را تحت پوشش دهد که در ايام مختلف سال از کمک هاي نقدي و غيرنقدي موسسه بهره مند ميشوند.

فلاح تاکید داشت: همکاري با کميته امداد امام خميني (ره)، هلال احمر، بهزيستي، توزيع سبد کالاي عيدانه، سبد کالاي ماه مبارک رمضان، هداياي مهرماه ويژه دانش آموزان و دانشجويان، کمک در تهيه جهيزيه و کمک هاي موردي از فعاليت​هاي اين موسسه در طول سال است.

مدير عامل موسسه خيريه شميم حيات سوادکوه شمالي گفت: موسسه خيريه شميم حيات سوادکوه شمالي از سال 89 تاسيس و با شماره ثبت 64 و مجوز رسمي از نيروي انتظامي، شامل 11 نفر عضو هيئت مديره است که با برگزاري جلسات منظم، تلاش در جهت شناسايي نيازهاي افراد و برنامه ريزي در رفع اين نيازها مي کوشد گامي در جهت کمک به محرومين و نيازمندان شهرستان و هدايت کمک هاي مردمي در مسيري صحيح بردارد، اين مهم جز به حمايت خيرين نيک انديش و مردم خداجوي شهرستان محقق نخواهد شد.

وی در ادامه کمک هاي مالي خيرين به موسسه در سال گذشته را بيش از 150 ميليون ريال بيان داشت و ضمن تقدیر از تلاش​هاي اعضای هيات مديره و تمام خیریني که در طول سال با این موسسه همکاری داشتند، اعلام کرد: این موسسه آمادگی دارد نذورات و کمک هاي نقدي و غير نقدي مردم خداجوی شهرستان از جمله خمس، زکات فطره و کفاره را دريافت و به نيازمندان برساند.

آدرس: سوادکوه شمالي- شيرگاه- حاجي آباد- روبروي بانک تجارت- موسسه شميم حيات.

تلفن: 42444570 -0124

شماره حساب سيباي بانک ملي: 0107542115003

شماره حساب بانک سپه: 34/8080دیدگاه شما در مورد : سبد کالاي ویژه ماه مبارک رمضان در میان افراد نیازمند سوادکوهی توزیع شد

سبد کالاي ویژه ماه مبارک رمضان در میان افراد نیازمند سوادکوهی توزیع شد

  • پربازدیدترین ها