پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 04:15:52

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 6651

تاریخ انتشار : 07/04/1393 - 04:17

اختصاصی/خطیب جمعه زیرآب بیان داشت:

رمضان مسابقه ای جهت خودسازی و جلب رضایت خداوند/داعش خطری بزرگ برای جوامع اسلامی/لزوم یکپارچگی امت اسلامی دربرابراستکبارجهانی

امام جمعه شهرزیرآب نفوذ گروهک تروریستی داعش با نام دین به ممالک اسلامی و به خاک وخون کشیدن امت اسلامی را محکوم و آن را خطری بزرگ برای جوامع اسلامی دانست.

رمضان مسابقه ای جهت خودسازی و جلب رضایت خداوند/داعش خطری بزرگ برای جوامع اسلامی/لزوم یکپارچگی امت اسلامی دربرابراستکبارجهانی

به گزارش سوادکوه آنلاین حجت الاسلام محمد زمان رضایی درخطبه های نماز جمعه این شهرضمن خاطرنشان کردن حلول ماه رمضان اظهار داشت:این ماه،ازجمله ماههای پربرکتی است که  نظیر آن رادرهیچ ماهی از سال نمی توان دید ،ماهی که منشا برکات مادی ومعنوی بیشماریست و نقطه عطف آن نزول تمامی کتب آسمانی درآن است.

امام جمعه زیرآب سوادکوه از رمضان به عنوان ماه مغفرت و بخشایش گناهان یاد کرد وبیان داشت:تهمت و غیبت بزرگترین آفت یک جامعه اسلامی است باید در این ماه حواسمان بیشتر به زبان هایمان باشد.

وی رمضان را زمانی برای تذهیب نفس و رهایی از آلودگی های نفسانی دانست وگفت:شرط حضور در میهمانی خداوند نه لب فرو بستن صرف از آب و غذا بلکه روزه تمامی اعضا و جوارح بدن است.تمامی اعمال انسان باید در این ماه رنگ و بوی خدایی پیدا کند تا شرط حضور فراهم شود.

حجت الاسلام رضایی شهرالرمضان را مسابقه ای برای خودسازی وجلب رضایت پروردگارقلمداد کرد وافزود:خداوند در این ماه از بندگان پاک ومومن خودبا شنیدن نجواهای خالصانه در شب های قدر،نزول قرآن،هبوط فرشتگان به زمین و استجابت دعاها پذیرایی می کند.

خطیب جمعه شهر زیرآب سوادکوه در قسمت دیگر سخنانش ضمن یادآوری ترورمقام معظم رهبری در تیرماه سال 1360 که درآن زمان سمت رئیس جمهوری ایران را داشتند و فاجعه 7تیر همان سال اعلام داشت: استکبار جهانی از صدر انقلاب تا به امروزهمواره توطئه های بیشماری را علیه نظام اسلامی برای سد کردن را پیشرفت آن انجام داده است.

وی ترور بزرگان ونخبگان را از توطئه های مدعیان حقوق بشربرای تضعیف بنیان های نظام اسلامی ایران دانست و درادامه ابراز کرد:با وجود اینکه بازوهای مهم کشور چه در زمان امام خمینی وچه در زمان رهبری آیت الله خامنه ای ترور شدند اما این انقلاب ریشه دار تر از همیشه به راهش ادامه داده است.

حجت الاسلام رضایی در ادامه افزود:انقلاب اسلامی مانند سیلی خروشان در صحنه تاریخ است که حرکت کرده است و هرکسی در مقابل آن بایستد آن را کنار  می زند و راه پیشرفت خود را هموار می کند.

وی در اشاره به نزدیکی سالروز حادثه حمله ناوگان آمریکا به هواپیمای مسافربری کشورمان وجان باختن 398انسان بیگناه گفت:آنان که امروزادعای حقوق بشر می کنند چه جوابی در مقابل این بی شرمی وبی رحمی بزرگ در عرصه تاریخ دارند.

امام جمعه زیرآب سوادکوه دربخش دیگرسخنانش داعش را خطری جدی وبزرگ برای ملت های مسلمان دانست واعلام داشت:استکبار جهانی با علم کردن گروهک تروریستی داعش با نام دین امت اسلامی را به خاک وخون کشیده است.

وی تصریح کرد:جامعه اسلامی چه شیعه وچه سنی باید دست به دست هم دهند وبا پیروی از مراجع تقلید عظام که نقطه قوت کشورهای اسلامی است،دست داعش واستکبار جهانی را از ممالک اسلامی کوتاه کنند.دیدگاه شما در مورد : رمضان مسابقه ای جهت خودسازی و جلب رضایت خداوند/داعش خطری بزرگ برای جوامع اسلامی/لزوم یکپارچگی امت اسلامی دربرابراستکبارجهانی

رمضان مسابقه ای جهت خودسازی و جلب رضایت خداوند/داعش خطری بزرگ برای جوامع اسلامی/لزوم یکپارچگی امت اسلامی دربرابراستکبارجهانی

  • پربازدیدترین ها