یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 05:21:35

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 6546

تاریخ انتشار : 04/04/1393 - 00:20

اختصاصی/دبیرشورای شهر زیرآب اعلام کرد:

ساماندهی بازار روز زیرآب/استفاده بیشتر از بومیان در بازار روز/قیمت ها باید در ماه رمضان کاهش یابد

دبیر شورای شهر زیرآب از آغاز انتقال بازار روز و ساماندهی آن در هفته آینده خبر داد.

 ساماندهی بازار روز زیرآب/استفاده بیشتر از بومیان در بازار روز/قیمت ها باید در ماه رمضان کاهش یابد

سپهدار ربیعی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با اشاره به معضلات اسکان بازار روز در مسیر اصلی شهرزیرآب اظهار داشت:یکی از مهمترین معایب و مشکلات اسکان این بازارها در مسیر های اصلی شهر،ترافیک های سنگینی است که در سطح شهر و معبر های اصلی ایجاد می شود.

وی با یادآوری این امر که معمولا باید برای این نوع بازارها مکانهای کم تردد را در نظر گرفت اذعان داشت:با بررسی های صورت گرفته مسیر 20 متری  نقطه ای مناسب برای برپایی بازار روز  است.

سخنگوی شورای شهر زیرآب خاطرنشان کرد:از مهمترین برنامه های ساماندهی بازار که با همکاری شورا و شهرداری  انجام می شود استفاده بیشتر از فروشندگان بومی است.

وی در ادامه افزود:سعی ما بر این است که نقدینگی از چرخه شهر خارج نشود و یکی از کارهایی که می تواند مانع خروج نقدینگی از سطح شهر شود استفاده از فروشندگان بومی در بازارهای روز است.

سپهدار ربیعی در ادامه در خصوص نحوه ساماندهی بازار روز گفت:بازار رسته بندی و غرفه ها شماره گذاری می شود تا بتواند خدمات دهی بیشتری به مردم برساند و عرضه و تقاضا به راحتی انجام گیرد.

وی  همچنین گفت: مردم می توانند هرگونه شکایت خود را در خصوص گران فروشی یا عدم کیفیت محصول به ماموران ما گزارش دهند و پس از بررسی های لازم  در صورت صحت تخلف برخورد جدی با فروشندگان متخلف صورت می گیرد.

دبیر شورای شهر زیرآب در خصوص اعتراض بازاریان به این نوع بازارها اظهار داشت:ما به بازاریان حق می دهیم اما آن ها نیز باید سطح درآمد مردم شهر را درنظر بگیرند،تنها راه عبور از این چالش ها رقابت بازاریان با این نوع بازارهاست.

وی همچنین با بیان اینکه در ماه رمضان باید قیمت اجناس و کالاها شیب نزولی داشته باشد ابراز داشت:رقابتی که این بازارهای روز با بازاریان بومی ایجاد می کند باید بتواند تعادلی را در سطح قیمت ها به خصوص در ماه مبارک رمضان ایجاد نماید.دیدگاه شما در مورد : ساماندهی بازار روز زیرآب/استفاده بیشتر از بومیان در بازار روز/قیمت ها باید در ماه رمضان کاهش یابد

 ساماندهی بازار روز زیرآب/استفاده بیشتر از بومیان در بازار روز/قیمت ها باید در ماه رمضان کاهش یابد

  • پربازدیدترین ها