جمعه 24 آذر 1396 02:19:02

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 6510

تاریخ انتشار : 02/04/1393 - 08:36

رئیس اتاق اصناف سوادکوه:

16 هزار نفر در واحد‌های صنفی سوادکوه شاغل هستند

رئیس اتاق اصناف ‌سوادکوه با اشاره به فعالیت‌های اصناف سوادکوه، گفت: 16 هزار نفر در واحد‌های صنفی این شهرستان ‌شاغل هستند.

 16 هزار نفر در واحد‌های صنفی سوادکوه شاغل هستند

به گزارش سوادکوه آنلاین، احمدعلی قبادیان امروز در گفت‌وگو با  فارس در سوادکوه با اشاره به اهمیت اصناف در جامعه به سخنان بنیانگذار انقلاب اسلامی درباره آن اشاره کرد و اظهار داشت: امام خمینی(ره) اصناف را خدمتگزار کشور توصیف کرده‌اند و اطلاعت از ولی فقیه بزرگ‌ترین افتخار جامعه اصناف است و بیان رئیس جمهور درباره اعتماد کامل به اصناف بیانگر اهمیت آن است.

نماینده مازندران در اتاق اصناف کشور با بیان اینکه تعداد 16 هزار نفر در اصناف شهرستان سوادکوه شاغل هستند، افزود: 36 اتحادیه با عضویت بیش از 6 هزار و 200 کسبه در شهرستان سوادکوه فعالند.

وی با یادآوری اینکه مجمع امور صنفی شهرستان سوادکوه در سال گذشته به عنوان مجمع نمونه مازندران معرفی شده است، خاطرنشان کرد: عملکرد واحد بازرسی، برگزاری کلاس‌های آموزشی، کاهش تعداد واحد‌های بدون مجوز، برگزاری نمایشگاه‌های فصلی و تعامل با بازاریان و مردم سبب شد تا این مجمع به رتبه برتر استانی دست یابد.

رئیس اتاق اصناف شهرستان سوادکوه با تاکید بر لزوم دارا بودن مجوز برای همه واحد‌های صنفی، تصریح کرد: مجوز واحد‌های صنفی با تخفیف ویژه صادر می‌شود و با همکاری اماکن نیروی انتظامی و امور بازرگانی با واحد‌های بدون پروانه کسب برخورد قانونی می‌شود.دیدگاه شما در مورد : 16 هزار نفر در واحد‌های صنفی سوادکوه شاغل هستند

 16 هزار نفر در واحد‌های صنفی سوادکوه شاغل هستند